ДлинноНожка• 06 июля 2015
Розкрутка групи в контакті. Потрібно людина яка професійно цим займається.
В групу потрібні жінки віком від 24 до 39 років.
Жива аудиторія робити репости з групи створювати нові теми і обговорення.
Якщо ви вмієте це робити або у вас є знайомі які цим займаються напишіть дякую.
ДлинноНожка
• 06 июля 2015
Ответ дляПодметайло
а какая тематика группы? Чему посвящена?
Одяг і взуття жіноче сумки
Непогодка• 06 июля 2015
Ответ дляБулькаю
Одяг і взуття жіноче сумки
Я могу помочь. Вела группы, была и своя группа. Сейчас помогаю девочке тоже. Знаю программы Photoshop, Corel. Была своя группа, но продала!
Цена вопроса?
ДлинноНожка
• 06 июля 2015
Ответ дляНепогодка
Цена вопроса?
Мені треба щоб ви брали людей тільки з тих сторінок що я скажу є певні групи і мене цікавлять їх клієнти . також важливо сроки ! і скільки ви хочете за 1000 людей?
Непогодка• 06 июля 2015
Ответ дляБулькаю
Сроки это конечно интересно) Учитывая что высылать приглашения можно до 50 день. И сколько их будет принимать незнаю. Какая численность в группе? Вы предоставите страницу для работы?
ДлинноНожка
• 06 июля 2015
Ответ дляНепогодка
в групі 4000 людей ви маєте мати самі власну сторінку з якої будете запрошувати людей а точніше можливо 2-3 сторінки.
Непогодка• 06 июля 2015
Ответ дляБулькаю
К сожалению больше завести нет возможности страниц, поскольку они уже есть, но для другой группы.
ДлинноНожка
• 06 июля 2015
Ответ дляНепогодка
зрозуміло