яке в нього шикарне розміщення, глибока історія. Скільки харизми, дуже унікальне місто.
Сьогодні їхали з чоловіком по нічному місту з хмарочосами, а він каже: жодне місто не світиться так красиво в ночі як Київ і я з ним погоджуюсь. Хоч я і львівʼянка від і до))
аромат Жука• 17 мая в 15:09
Ответ дляНапланетянка
Уті путі , хіба вам авториця жодного разу не нахамиламила в інших темах
Дитячий садок .
Лорка-хлорка• 17 мая в 15:20
Ответ дляХвильоватиша
Центр, поділ, золоті ворота, олімпійська, Оболонь - це все дуже гарно!
А ось же жилі масиви (Виноградар, Троєщина, за Нивками,Лісова, Куренівка…)
Одні 9-поверхові панельки, дуже багато сміття, все дуже занедбано, на жаль
Сміття у вас в голові, на жаль.
Некомильфо• 17 мая в 16:05
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Они не спорят, а свое мнение высказывают. Как вы сами написали, кому-то нравится город, а кому-то нет
хотіла написати в стилі тих, хто ’свое мнение вісказівают’ =)
але є різниця. як говорять, на воду дивляться двоє. одні бачать грязь. а інші зорі
Автопортрет нурофена• 17 мая в 16:08
Ответ дляНекомильфо
А иногда, сигара - это просто сигара
Некомильфо• 17 мая в 16:10
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А иногда, сигара - это просто сигара
так. і ваша думка справедлива. і моя.
якщо висказивальщиці мненій лише негатив бачать в місті, яке любить стільки людей, то тут все ясно.
Автопортрет нурофена• 17 мая в 16:12
Ответ дляНекомильфо
так. і ваша думка справедлива. і моя.
А кому-то просто не нравится город и дело не в том, что кто-то видит только негатив. То, что многим город нравится не означает, что город должен нравится всем
Некомильфо• 17 мая в 16:13
Ответ дляАвтопортрет нурофена
ви по кругу ганяєте з пустого в порожнє
ми це все вже обговорили
Автопортрет нурофена• 17 мая в 16:13
Ответ дляНекомильфо
ви по кругу ганяєте з пустого в порожнє
ми це все вже обговорили
Как и вы 🤷🏻♀️
Inconvenient• 17 мая в 16:42
Ответ дляЧумацький Шлях
Вона токсична хамка, яка поводить себе зверхньо, хоча жодної підстави для цього намає.
Немає там емпатії та доброзичливості.
Весь свій внутрішній світ транслює назовні.
Немає там емпатії та доброзичливості.
В інших темах я бачила її адекватною. А в цій темі - це звичайна реакція людини. Брак аргументів компенсують агресією, ще й на підгрунті славнозвісної львівської пихи. І освіченою її ніяк не назвеш. Якась зарозуміла і недолуга тема бота. Ніколи я не була в захваті від сталінської архітектури Хрещатика, що в ній гарного? Ну що з того, що не збереглися в Києві памятки історії, це не Прага або Кельн, можна зберегти те, що є, відновити парки, сквери, дерева, зробити Київ затишним, зручним і чистим. Але ж ні, нащо напрягатися, краще окозамилюванням займатися. І оця російська кримінальна лайкамайже в кожному коменті. Здається мені, що дідусь її був партійним діячем у Радянські часи, що походив з російської провінції , а батько став бізнесменом у 90-ті, тому такий надмірний патріотизм.
Inconvenient• 17 мая в 16:50
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Не то, чтобы не нравится, я просто стараюсь быть объективной и сравниваю с другими городами и сравнение не в пользу Киева. И не могу не заметить, насколько он стал хуже. Не нравится мне архитектура Крещатика, не вижу я в ней исторической ценности. И заплеванные улицы, осуждающие взгляды иностранцев.
Куплю орехи• 17 мая в 16:52
Ответ для90x60x90
В Нью -Йорке муж был, я не была. Меня больше впечатляет такое как Майами , полный кайф, релакс и вечные 25*, но Киев тоже шикарный, там такая энергетика и очень красиво.
в Майами нет вечных 25, вы что
там летом адская жара
Чумацький Шлях• 17 мая в 16:52
Ответ дляInconvenient
Не хочу з Вами сперечатися, бо я на Вашому боці. Але де Ви бачили її адекватні коментарі?
В яку тему з нею не зайдеш, всюди відповідає зверхньо, хамовито, токсично. Це в цілому адекватне спілкування?
Inconvenient• 17 мая в 16:55
Ответ дляЧумацький Шлях
Колись про стосунки на роботі, про проблеми між чоловіком і жінкою, вони не були злостивими, радше корисними.
Чумацький Шлях• 17 мая в 17:03
Ответ дляInconvenient
По двом дописам/ситуаціям Ви робите висновок, що вона адекватна, лише в цій темі її заносить?
Inconvenient• 17 мая в 17:06
Ответ дляЧумацький Шлях
Я не роблю висновків, просто намагаюся бути об´єктивною. Не вважаю, що взагалі можу робити висновки.
90x60x90• 17 мая в 18:07
Ответ дляКуплю орехи
в Майами нет вечных 25, вы что
там летом адская жара
У меня там сестра живет, там вечные 35 и идеальный климат
Маргарита и Мастер• 17 мая в 18:20
Ответ дляInconvenient
Як можна порівнювати Київ з його запльованими тротуарами і маленьким історичним центром сумнівної ісотричної значущості навіть із занедбаним Львівом, де все дихає історією, де можно годинами милуватися звичайнісінькими будинками. Це, звісно, не ваша історія, вам байдужісінько, що Львів руйнується, а мені боляче на це дивитися. і як можна порівнювати Київ з Краковом, Варшавою, Вроцлавом, навіть Пшемислем. І ще з Франзуськими, Німецькими , Британськими, Ірландськими містами?
Для мене Львів саме брудне місто, дуже занедбане. Може я його не роздивилась але в мене спогади з якимось смутком
Inconvenient• 17 мая в 18:32
Дуже занедбане, багато будинків руйнуються і в мене це теж викликає не абиякий смуток. А яке місто є найбруднішим, то я вже й не знаю.
Напланетянка• 17 мая в 19:05
Ответ дляаромат Жука
Жаль що ви цього не зробили .
До чого мені оцінка ваша ? Займіться собою і своїм дорослішанням
Ні за холодну воду• 17 мая в 19:39
Ответ дляЛорка-хлорка
Сміття у вас в голові, на жаль.
Та конечно. Все правильно написали. Центр более менее. Спальные районы грязные и убогие.
всегдаДаДа• 17 мая в 19:51
Ответ дляМарафетчица
Смешно. Вы были, например, в Копенгагене?
Он чистый по-вашему, да?
ОхиИВздохи• 17 мая в 20:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну і далі, що відбулося?
Так, а де фото нічного Києва? Бо щось мало віриться, що ви зараз в Києві)
Ответ дляОхиИВздохи
По перше з чого ви взяли що я в Києві і чому вирішили що я вам щось повинна доказувати ?
Мальчун-задирун• 17 мая в 20:15
Ну не знаю, за Київ дуже боляче останнім часом, навіть у центрі стільки колись гарних старих будинків в катастрофічному занедбаному стані. А скільки вже позносили, аби набудувати жахливих новобудов, деякі з яких так і недобудовані.