Love_Love_Love_• 17 мая в 11:57

Боже, який красивий Київ, одне з найкрасивіших міст

яке в нього шикарне розміщення, глибока історія. Скільки харизми, дуже унікальне місто.
Сьогодні їхали з чоловіком по нічному місту з хмарочосами, а він каже: жодне місто не світиться так красиво в ночі як Київ і я з ним погоджуюсь. Хоч я і львівʼянка від і до))
аромат Жука• 17 мая в 15:09
Ответ дляНапланетянка
Уті путі , хіба вам авториця жодного разу не нахамиламила в інших темах
Дитячий садок .

Лорка-хлорка• 17 мая в 15:20
Ответ дляХвильоватиша
Центр, поділ, золоті ворота, олімпійська, Оболонь - це все дуже гарно!
А ось же жилі масиви (Виноградар, Троєщина, за Нивками,Лісова, Куренівка…)
Одні 9-поверхові панельки, дуже багато сміття, все дуже занедбано, на жаль
Сміття у вас в голові, на жаль.
Паулина 24• 17 мая в 15:50
Менi Київ не подобається. Завжди любила Львів, Харків.
Вподобайден• 17 мая в 15:54
Краса в очах того, хто дивиться..
Некомильфо• 17 мая в 16:05
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Они не спорят, а свое мнение высказывают. Как вы сами написали, кому-то нравится город, а кому-то нет
хотіла написати в стилі тих, хто ’свое мнение вісказівают’ =)

але є різниця. як говорять, на воду дивляться двоє. одні бачать грязь. а інші зорі
Автопортрет нурофена• 17 мая в 16:08
Ответ дляНекомильфо

А иногда, сигара - это просто сигара
Некомильфо• 17 мая в 16:10
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А иногда, сигара - это просто сигара
так. і ваша думка справедлива. і моя.
якщо висказивальщиці мненій лише негатив бачать в місті, яке любить стільки людей, то тут все ясно.
Автопортрет нурофена• 17 мая в 16:12
Ответ дляНекомильфо
так. і ваша думка справедлива. і моя.
А кому-то просто не нравится город и дело не в том, что кто-то видит только негатив. То, что многим город нравится не означает, что город должен нравится всем
Некомильфо• 17 мая в 16:13
Ответ дляАвтопортрет нурофена
ви по кругу ганяєте з пустого в порожнє
ми це все вже обговорили

Автопортрет нурофена• 17 мая в 16:13
Ответ дляНекомильфо
ви по кругу ганяєте з пустого в порожнє
ми це все вже обговорили
Как и вы 🤷🏻‍♀️
Некомильфо• 17 мая в 16:14
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Как и вы 🤷🏻‍♀️
Inconvenient• 17 мая в 16:42
Ответ дляЧумацький Шлях
Вона токсична хамка, яка поводить себе зверхньо, хоча жодної підстави для цього намає.
Немає там емпатії та доброзичливості.
Весь свій внутрішній світ транслює назовні.
В інших темах я бачила її адекватною. А в цій темі - це звичайна реакція людини. Брак аргументів компенсують агресією, ще й на підгрунті славнозвісної львівської пихи. І освіченою її ніяк не назвеш. Якась зарозуміла і недолуга тема бота. Ніколи я не була в захваті від сталінської архітектури Хрещатика, що в ній гарного? Ну що з того, що не збереглися в Києві памятки історії, це не Прага або Кельн, можна зберегти те, що є, відновити парки, сквери, дерева, зробити Київ затишним, зручним і чистим. Але ж ні, нащо напрягатися, краще окозамилюванням займатися. І оця російська кримінальна лайкамайже в кожному коменті. Здається мені, що дідусь її був партійним діячем у Радянські часи, що походив з російської провінції , а батько став бізнесменом у 90-ті, тому такий надмірний патріотизм.
Inconvenient• 17 мая в 16:50
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Не то, чтобы не нравится, я просто стараюсь быть объективной и сравниваю с другими городами и сравнение не в пользу Киева. И не могу не заметить, насколько он стал хуже. Не нравится мне архитектура Крещатика, не вижу я в ней исторической ценности. И заплеванные улицы, осуждающие взгляды иностранцев.
Куплю орехи• 17 мая в 16:52
Ответ для90x60x90
В Нью -Йорке муж был, я не была. Меня больше впечатляет такое как Майами , полный кайф, релакс и вечные 25*, но Киев тоже шикарный, там такая энергетика и очень красиво.
в Майами нет вечных 25, вы что
там летом адская жара
Чумацький Шлях• 17 мая в 16:52
Ответ дляInconvenient
Не хочу з Вами сперечатися, бо я на Вашому боці. Але де Ви бачили її адекватні коментарі?

В яку тему з нею не зайдеш, всюди відповідає зверхньо, хамовито, токсично. Це в цілому адекватне спілкування?
Inconvenient• 17 мая в 16:55
Ответ дляЧумацький Шлях

Колись про стосунки на роботі, про проблеми між чоловіком і жінкою, вони не були злостивими, радше корисними.
Чумацький Шлях• 17 мая в 17:03
Ответ дляInconvenient
По двом дописам/ситуаціям Ви робите висновок, що вона адекватна, лише в цій темі її заносить?
Inconvenient• 17 мая в 17:06
Ответ дляЧумацький Шлях
Я не роблю висновків, просто намагаюся бути об´єктивною. Не вважаю, що взагалі можу робити висновки.
90x60x90• 17 мая в 18:07
Ответ дляКуплю орехи
в Майами нет вечных 25, вы что
там летом адская жара
У меня там сестра живет, там вечные 35 и идеальный климат

Маргарита и Мастер• 17 мая в 18:20
Ответ дляInconvenient
Як можна порівнювати Київ з його запльованими тротуарами і маленьким історичним центром сумнівної ісотричної значущості навіть із занедбаним Львівом, де все дихає історією, де можно годинами милуватися звичайнісінькими будинками. Це, звісно, не ваша історія, вам байдужісінько, що Львів руйнується, а мені боляче на це дивитися. і як можна порівнювати Київ з Краковом, Варшавою, Вроцлавом, навіть Пшемислем. І ще з Франзуськими, Німецькими , Британськими, Ірландськими містами?
Для мене Львів саме брудне місто, дуже занедбане. Може я його не роздивилась але в мене спогади з якимось смутком
Inconvenient• 17 мая в 18:32
Дуже занедбане, багато будинків руйнуються і в мене це теж викликає не абиякий смуток. А яке місто є найбруднішим, то я вже й не знаю.
Напланетянка• 17 мая в 18:56
Ответ дляаромат Жука
Дитячий садок .
Дорослішайте
аромат Жука• 17 мая в 19:03
Ответ дляНапланетянка
Дорослішайте
Жаль що ви цього не зробили .
Напланетянка• 17 мая в 19:05
Ответ дляаромат Жука
Жаль що ви цього не зробили .
До чого мені оцінка ваша ? Займіться собою і своїм дорослішанням
Ні за холодну воду• 17 мая в 19:39
Ответ дляЛорка-хлорка
Сміття у вас в голові, на жаль.
Та конечно. Все правильно написали. Центр более менее. Спальные районы грязные и убогие.
всегдаДаДа• 17 мая в 19:51
Ответ дляМарафетчица
Смешно. Вы были, например, в Копенгагене?
Он чистый по-вашему, да?
ОхиИВздохи• 17 мая в 20:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну і далі, що відбулося?
Так, а де фото нічного Києва? Бо щось мало віриться, що ви зараз в Києві)
автор Love_Love_Love_ • 17 мая в 20:12
Ответ дляОхиИВздохи
По перше з чого ви взяли що я в Києві і чому вирішили що я вам щось повинна доказувати ?
Мальчун-задирун• 17 мая в 20:15
Ну не знаю, за Київ дуже боляче останнім часом, навіть у центрі стільки колись гарних старих будинків в катастрофічному занедбаному стані. А скільки вже позносили, аби набудувати жахливих новобудов, деякі з яких так і недобудовані.
Миззери• 17 мая в 21:12
На Воздвиженке были ? Вам очень Львов напомнит