Love_Love_Love_• сегодня в 11:57

Боже, який красивий Київ, одне з найкрасивіших міст

яке в нього шикарне розміщення, глибока історія. Скільки харизми, дуже унікальне місто.
Сьогодні їхали з чоловіком по нічному місту з хмарочосами, а він каже: жодне місто не світиться так красиво в ночі як Київ і я з ним погоджуюсь. Хоч я і львівʼянка від і до))
аромат Жука• 1 час назад
Ответ дляНапланетянка
Уті путі , хіба вам авториця жодного разу не нахамиламила в інших темах
Дитячий садок .

Лорка-хлорка• 1 час назад
Ответ дляХвильоватиша
Центр, поділ, золоті ворота, олімпійська, Оболонь - це все дуже гарно!
А ось же жилі масиви (Виноградар, Троєщина, за Нивками,Лісова, Куренівка…)
Одні 9-поверхові панельки, дуже багато сміття, все дуже занедбано, на жаль
Сміття у вас в голові, на жаль.
Паулина 24• 40 минут назад
Менi Київ не подобається. Завжди любила Львів, Харків.
Вподобайден• 36 минут назад
Краса в очах того, хто дивиться..
Некомильфо• 25 минут назад
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Они не спорят, а свое мнение высказывают. Как вы сами написали, кому-то нравится город, а кому-то нет
хотіла написати в стилі тих, хто ’свое мнение вісказівают’ =)

але є різниця. як говорять, на воду дивляться двоє. одні бачать грязь. а інші зорі
Автопортрет нурофена• 22 минуты назад
Ответ дляНекомильфо

А иногда, сигара - это просто сигара
Некомильфо• 20 минут назад
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А иногда, сигара - это просто сигара
так. і ваша думка справедлива. і моя.
якщо висказивальщиці мненій лише негатив бачать в місті, яке любить стільки людей, то тут все ясно.

Автопортрет нурофена• 18 минут назад
Ответ дляНекомильфо
так. і ваша думка справедлива. і моя.
А кому-то просто не нравится город и дело не в том, что кто-то видит только негатив. То, что многим город нравится не означает, что город должен нравится всем
Некомильфо• 17 минут назад
Ответ дляАвтопортрет нурофена
ви по кругу ганяєте з пустого в порожнє
ми це все вже обговорили
Автопортрет нурофена• 16 минут назад
Ответ дляНекомильфо
ви по кругу ганяєте з пустого в порожнє
ми це все вже обговорили
Как и вы 🤷🏻‍♀️
Некомильфо• 16 минут назад
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Как и вы 🤷🏻‍♀️