Котя_люлю• 2 часа назад
Норм чи стрьом такий вчинок колег?
Я працюю в зміні, де нас троє. В нічну зміну 2 мої колеги сіли щось відмічати, відмічали 4 години, бухали, сміялися, а мене навіть не запросили до столу хоч на трішечки і не пригостили абсолютно нічим, навіть 1 цукеркою. Знаєте, наче вони і не повинні це робити, але... Ось наприклад, коли у дітей друзі приходять в гості і кличуть дитину обідати, то це ж стрьом не дати гостям хоча б символічну тарілку супу. Ось по такій логіці відчувається і на роботі, сидять, сміються, смачна їжа пахне... Ще й довелося мені виконувати невеличку частину їхніх обов´язків, поки вони веселилися.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Норм
Стрьом
Святатабожа• 1 час назад
Ответ дляЧервона калина
прикольна у вас робота, що можна посидіти побухати, а потім ще й зарплатню за це отримати
Вы на своей не можете так?
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляСвятатабожа
Подойди и и пригласить.
Так никого адресно не приглашают , говорят кофе идем пить или есть, и все идут. Или кто то один говррит идемте перекусим, и все идут. Или говорят-кто на корпоратив идет, и все сами говорят
Червона калина• 1 час назад
Ответ дляСвятатабожа
Почему?
Нуу, у мене є нормо-години, за кожну годину я повинна виконувати певну частину роботи. Та і в принципі, як на мене, мало на яких роботах так можна
Святатабожа• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Ну так автора не позвали
Святатабожа• 1 час назад
Ответ дляЧервона калина
Таких работ очень много
Святатабожа• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Всех звали, и все пошли
Вы читаете внимательно?
’В нічну зміну 2 мої колеги сіли щось відмічати, відмічали 4 години, бухали, сміялися, а мене навіть не запросили до столу хоч на трішечки і не пригостили абсолютно нічим’
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляСвятатабожа
Вы читаете внимательно?
Ну автор с ними была, то чего не села за стол?) Люди собрались и сели сменой
Святатабожа• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
какая вы сложная.
Швендяю містами• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Сідають за стіл, коли тебе запрошують. Інакше це не вихованість і нахабство. Виховані люди взагалі пригощають колег, або святкують поза межами роботи. Святкувати у робочий час,скинувши роботу на автора - це взагалі дуже негарно.
Котя_люлю
• 28 минут назад
Ответ дляЧервона калина
В нас вакансії є, так шо милості просимо. Звісно, якщо наша зарплата Вас влаштує
Котя_люлю
• 27 минут назад
Ответ дляАлина-1240
Мені навіть так не сказали, відмічали в крису
Котя_люлю
• 25 минут назад
Ответ дляШвендяю містами
Так, саме це я маю на увазі