Рожки-да-ножки• 09 июля 2015
иногда укр. грамматика - издевательство
Ось вирішила подивитися як правильно: "документ(а)" чи "документ(у)".
Не розумію, чому не створити чіткі конкретні правила там, де це можливо? Як подібне мають вивчати діти у школі, писати диктанти?
і це тільки невелика частинка правил.
Королева красоты• 09 июля 2015
А как вам английская грамматика, французская?? Только с украинским напряг?
Не гавкаю- но охраняю• 09 июля 2015
Буду как путин- переведу речь на другую страну:
Тут ваще шо хотят то и творят
Рожки-да-ножки
• 09 июля 2015
Ответ дляНоги от ушей
Так а что вам не подошло?
прочитав данные правила можно дать однозначный ответ - ’документа’ или ’документу’?
Я о том, чтобы были конкретные и четкие правила - а, ведь, это вполне реально.
Школьные програмы и так раздуты и усложнены, а тут еще элементарное ’замудрили’.
Попижёновна• 09 июля 2015
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Тут ваще шо хотят то и творят
воот, я смаа улыбалась йогУрту
но ведь ни -го (которое -во), ни о (которое а), ни куча непроизносимых никого не смузают
о французском скромно умолчу. но надо ж повозмущаЦЦО.
типО. опуститесь все до моего уровня
Попижёновна• 09 июля 2015
Ответ дляРожки-да-ножки
плохо вы школу посещали. документА
Ноги от ушей• 09 июля 2015
Ответ дляРожки-да-ножки
Почему это вдруг нельзя? ))))
Попижёновна• 09 июля 2015
Ответ дляНоги от ушей
Почему это вдруг нельзя? ))))
не все умеют читать)))
Рожки-да-ножки
• 09 июля 2015
Ответ дляПопижёновна
плохо вы школу посещали. документА
ну, Вам це (про школу) не відомо.
чи Ви тримаєте в пам’яты всы пыдпункти кожного правила, які просто розуміти мало, вони логіці не піддаються, їх треба зазубрювати?
якщо так - співчуваю.
не хочу, щоб мої діти в школі зубрили чийсь опівнічний ’брєд’.
Шопингмонстр• 09 июля 2015
Для, того, щоб писати грамотно, треба просто багато читати. Мова вже сформована, її не зміниш, щоб дітям було легше вчитися. Це те саме, що намагатися змінити закони фізики, бо діти не можуть їх засовїти.
Попижёновна• 09 июля 2015
Ответ дляРожки-да-ножки
ну, Вам це (про школу) не відомо.
якщо так - співчуваю.
я роблю логічні висновки (щодо зауваження вище). Вмію аналізувати та систематизувати, тому розумію, що правила щодо закінчення Р.в. ІІ відміни дуже логічні.
Але, вибачте, уроки навіть української небезкоштовні, дял особливо необдарованних - потрійний тариф.
Звертайтеся
Рожки-да-ножки
• 09 июля 2015
Ответ дляШопингмонстр
не рівняйте абстрактне поняття з доказаною наукою).
крім того, мова з покоління в покоління дещо змінюється.
Шопингмонстр• 09 июля 2015
Ответ дляРожки-да-ножки
Однозначно ’документа’. Правила понятны, просто мы уже отвыкли читать, думать, если видим страницу текста - впадает в ступор, или пишем на советчицу, здесь про трусы и маникюр днями не лень читать. Язык уже сформирован - как придумать другие правила?
Рожки-да-ножки
• 09 июля 2015
Ответ дляШопингмонстр
в даному випадку зрозуміла як і чому ще до написання теми - не переживайте.
тема взагалі не про це.
Шопингмонстр• 09 июля 2015
Ответ дляРожки-да-ножки
Вибачте, що Ви хотіли цим сказати? ’не рівняйте абстрактне поняття з доказаною наукою)’
Правильно говорити ’доведеною’, до речі
Шопингмонстр• 09 июля 2015
Ответ дляРожки-да-ножки
тема взагалі не про це.
Тема про те, що правила нечіткі і можна було б створити кращі. Я висловила свою думку - ні, неможливо. Спробуйте звести хоча б 2 пункти в один.
Рожки-да-ножки
• 09 июля 2015
Ответ дляШопингмонстр
будь ласка:
іменники чоловічого роду в родовому відмінку мають закінчення ’-у’, ’-ю’.
Все.
Шопингмонстр• 09 июля 2015
Ответ дляРожки-да-ножки
будь ласка:
Все.
Так не мають же! Gравила повинні відображати дійсність. Це те саме, що в біології, щоб довго не мучитись, давайте завчимо, що всі тварини мають хвіст - і крапка, у кого немає - пришиємо, аби вчитися легше.
Рожки-да-ножки
• 09 июля 2015
Ответ дляШопингмонстр
Правильно говорити ’доведеною’, до речі
дякую. перечитайте свої речення - там теж знайдете, що виправляти))).
я про те, що якщо доведено, що Е=MC, чи земля кругла то варіантів нема.
а абстрактні поняття можна змінювати, що часто і робиться.
Рожки-да-ножки
• 09 июля 2015
іменники чоловічого роду 2-ї відміни, мала на увазі в пов-ні №20
Шопингмонстр• 09 июля 2015
Ответ дляРожки-да-ножки
Знайдіть мені - що виправляти, може, завдяки Вам, порозумнішаю, я не проти. Мова - це інструмент спілкування, який уже сформувався, вын звичний і усталений. Невже Ви будете говорити: кого, чого немає? програмісту, Києву? Невже Вам не ріже слух?
Рожки-да-ножки
• 09 июля 2015
Ответ дляШопингмонстр
ну ось над даним своїм реченням і попрацюйте.
а ще перечитайте повідомлення в інших темах - теж, впевнена, знайдете багато цікавого))).
Природньо, що мова з часом змінюється. Часто її правила змінюють примусово, при цьому багато чого ускладнюючи на пустому місці, як у даному випадку.
Шопингмонстр• 09 июля 2015
Перечитала - не знайшла помилок, окрім російської ’ы’. Залишу останнє слово за Вами, Ви однаково нічого не сприймаєте, таке враження, наче сам із собою спілкуєшся.
Рожки-да-ножки
• 09 июля 2015
Ответ дляПопижёновна
Звертайтеся
розсмішили).
Рожки-да-ножки
• 09 июля 2015
Ответ дляШопингмонстр
аналогічне враження).
ну а якби там були помилки, наприклад, пряма мова не за правилами подана, чи будь-що інше - не важливо, - то що з того?
Ви, так само, як і я, як і всі інші - не робот. розслабтеся.
а взагалі, якщо хочш змінити світ - почни з себе. життєві слова.
Рожки-да-ножки
• 09 июля 2015
а на рах. правил, то потрібно прямувати в сторону їх спрощення, а не надмірного ускладнювання - і тоді все буде гуд.
Поросенка• 09 июля 2015
Ответ дляНоги от ушей
Почему это вдруг нельзя? ))))
А по какому правилу магнітофонА, диктофонА, але телефонУ? Вот по какому принципу их группируют на -а и -у? Вообще какая-то логика в таком написании есть?