lilul990• вчера в 20:49

Яка контрактна армія? Просніться, ви брєдітє

Якісь брєдні про контрактну армію. Хто не знає: Німеччина останні 2 роки проводила рекрутингову кампанію для підписання контрактів в армію, як і Великобританія проводить постійно. Де черга з контрактників? Її немає

Цього року в Німеччині сказали шо у випадку війни мобілізація буде примисувою, воєнний учьот, явка в їхні центри комплектацій і суворі санкції до порушників. Розкажіть мені про права у Європі, я поржу на ніч глядя

Більш того, якшо росія об´яве мобілізацію, будуть правові європейські механізми які переживають за ваші свободи шукати способи відправити ваших ухилянтів додому. Ніхто ні з ким не буде гратися.

В яких фантастичних сферах ви літаєте?
культУра• вчера в 21:14
Ответ дляСвезло так свезло
Які можуть бути права під час війни? Всі на захист.Так було,є і буде.
Люди історію прокурили в школі.
На каком направлении вы на захысти?

Свезло так свезло• вчера в 21:14
Ответ длякультУра
На каком направлении вы на захысти?
На украинском
Попихтю та й годі• вчера в 21:15
Ответ дляВообще не факт
Конечно бредим
Мы ж не благополучная Европа
Мы дикий восток.
А к тому же, наш геноцид хорошо спонсируют люби друзи
Нам помогают оборонятся от придурошного путина
А я нівроку• вчера в 21:15
Ответ дляБорисфенка
Міністра оборони вже днів п´ять нема, завтра до ранку Головнокомандуючого не буде. На фронті м´ясорубка.
Саме час для реформ.
Вы думаете наличие денег зависит от реформы?
культУра• вчера в 21:16
Ответ дляСвезло так свезло
На украинском
Нет такого. Есть Донецкое,Запорожское,Херсонское,Харьковское,Сумское.Так вы на каком из них воюете?
Борисфенка• вчера в 21:16
Ответ дляА я нівроку
Яким краєм тут взагалі гроші?
Попихтю та й годі• вчера в 21:17
Уже б давно кацапню отодвинули если б шла нормально мобилизация
автор lilul990 • вчера в 21:17
Ответ дляГалябалована
Вони з рашкою чи з ким там, то будуть домовлятися, йти на поступки, а не воювати.
розкажіть це якимсь своїм подружкам. Польща яка дружелюбна але зброю накопичує, навчання спільні проводить і хоче виділити докуя грошей на антидронову боротьбу

Не воювати буде Швейцарія. Але у неї потужний контраргумент - усі бабки міра
Свезло так свезло• вчера в 21:18
Ответ длякультУра
Для начала представьтесь , выйдите из под анонима, и будем дальше разговаривать о направлениях.

автор lilul990 • вчера в 21:18
Ответ дляПопихтю та й годі
Як нормально? Присилати вам запрошення по почті?
Маска-0b9f• вчера в 21:18
Ответ дляПопихтю та й годі
Вытаскивайте из под юбки своего воина.Он отодвинет.
Борисфенка• вчера в 21:18
Ответ дляПопихтю та й годі
Відсутністю далекобійної зброї? Кулеметами для лобової атаки?
’Помогатори’ хренові
Маска-0b9f• вчера в 21:18
Ответ дляСвезло так свезло
Добро.
Борисфенка• вчера в 21:19
Ответ дляlilul990

Вам жалко поляків? Хочуть воювати самі - хай воюють.
автор lilul990 • вчера в 21:20
Ответ длявиктория7аас
Ага склад коммерса поджечь великий успех, ха-ха
Подивимось
автор lilul990 • вчера в 21:20
Ответ дляГалябалована
Ні. Вони просто за свої країни і у них інша політика.
Галябалована• вчера в 21:22
Ответ дляlilul990

Крім Польщі є ще інші країни. Наступні роки виборні і там може бути цікаво. Праві набирають оберти. Їх ідеї мені норм.
автор lilul990 • вчера в 21:22
Ответ дляГалябалована
Політика дружби з рашкою завжди кінчалась одним - нападом або провокаціями з її боку
виктория7аас• вчера в 21:22
Ответ дляСмурфетта
Да, ничего не успех. Ни НПЗ поджечь, ни склад комплекса, ни роддом. Но ращу это почем кто уже пятый год не смущает. А ее граждан и вас в частности вот как то резко начало смущать. Что ж вы раньше не смутились?
Неравно ценная игра, нанесен ущерб коммерсу вайлдберис, ни стране, а частному лицу, в ответ выбиты морские экспорт ные мощности ущерб государству, кстати обратили внимание что по нпз уже не бьют, ощущение, что важно получение только медийного эффекта, чтоб народу кость кинуть

Свезло так свезло• вчера в 21:23
Ответ дляМаска-0b9f
Добро.
Не вижу, с кем имею честь.Маска-0b9f ,это кто?
Звание,должность,представьтесь.Документы покажите кто вы есть и с какой целью интересуетесь?
Самая СоветЧиваЯ• вчера в 21:22
Ответ дляlilul990
Європа благополучна до першої серйозної війни

В любій країні мобілізація буде примусовою. Ніяка контрактна армія не поможе, хіба шо перший місяць
Вы не играли в Цивилизацию. ЕС и без войны сильнее параши, потому что в ЕС обосновалась илита параши, там у них недвига и второе-третье гражданство, дети живут и учатся и т.д. Не ЕС нет смысла идти войной.
Аристократка-тунеядка• вчера в 21:22
Ответ длякультУра
Говорят, что тогда сама королева раны солдатам перевязывала
Официально - механик-водитель. То есть не прям вывозила раненых, как я понимаю, а там, где ремонтируют. То есть не в самых опасных местах служила, что и понятно (впрочем, учитывая тогдашние бомбарлировки...) Но в любом случае служила, да.
Юпитерная• вчера в 21:23
Запомните, никогда обычный европейский мужчина не будет воевать и никто его не заставит.
Неначасі• вчера в 21:23
Ответ дляlilul990
Кацапи, ідіть вайлдберіз тушіть. Якшо рашка ще не напала, значить Україна має успіхи в операціях проти ворога
Незрозуміло тільки з чого тоді чмут такі успішні заяви оголосив?

- Ми звикли до війни у нинішньому форматі. І забули, що вона може бути інакшою. В один момент фронт може провалитися, росіяни вийдуть на оперативний простір. І коли це відбудеться, може бути дуже боляче, — голова фонду ’Повернись Живим’ Тарас Чмут в інтерв’ю ’УП’.

- Думайте про село або закордон вже зараз»: Тарас Чмут закликав готуватися до найважчої зими
автор lilul990 • вчера в 21:23
Ответ длявиктория7аас
Не згодна. Вайлдберіз башляє багато грошей у бюджет. Частка наповнення бюджету малим і середнім бізнесом перевищує навіть надходження від продажу нафти
А я нівроку• вчера в 21:24
Ответ дляБорисфенка
Яким краєм тут взагалі гроші?
Тем что на контрактную армию нужны деньги.
Маска-0b9f• вчера в 21:24
Ответ дляСвезло так свезло
Ну что?СлабО открыться?’Кто ты воин’ немецкого дивана?
автор lilul990 • вчера в 21:25
Ответ дляНеначасі

Бо на любий напад треба солярка і бензин.
Свезло так свезло• вчера в 21:28
Ответ дляМаска-0b9f
Перед ботом Маской?
Я говорю откройся,представится и будем разговаривать.А то Маска Куяска,это у тебя в паспорте?Или в военнике?
Борисфенка• вчера в 21:26
Ответ дляА я нівроку
Пару місяців тому в Україні оголосили набір по контракту, обіцяли мільйон гривень.
Прийшло 100 чоловік і все.
Питання не в грошах.