ksenka23-81• 15 июля 2015

Капець з газовою конторою,допоможіть!!!!

Дівчаточка,ситуація така,десь в листопаді зняли в мами в квартирі газовий лічильник на перевірку,склали акт,орієнтовно через тиждень,мали поставити назад,але досі його не повернули.Замість мого лічильника поставили свій тимчасовий.Я не могла їх застати бо на роботі маю такий самий графік,і навіть вирватись не могла на пів години бо в різних частинах міста.Одним словом,3тижні назад забігла в газову і нагадала за свій лічильник який досі не повернули,написала адресу і свій телефон для звязку,а вони гади,пішли на ту адресу і хотіли оплумбувати лічильник щоб газ зовсім не поступав і до мене не позвонили!!!!на тій квартирі в мене живуть люди,вони не дали того зробити,то газовщики ходили по сусідах просили табуретку щоб оплумбувати але ті також не дали.Вже з вчорашнього дня в відпустці і хочу рано піти в газову кантору,але не знаю чим їх страхати і чи в них існує таке як книга скарг,в неті не можу найти ніякого телефону щоб позвонити нажалітись.Капець,я в розпачі,ті служби дістали до ручки....
Anuta559• 16 июля 2015
Ответ дляНе любовница

Пишите на главного, регистрирует в канцелярии или где там у них это регистрируется и второй экземпляр себе. Если откажутся принимать, пусть пишут официальный отказ, на основании чего отказываются.
принимать и регистрировать входящую документацию должны в приёмной у нач-ка.