Elina22• 16 июля 2015

Що з початку

Порадьте будь ласка можливо в когось була схожа ситуація. Ми рік тому купили квартиру так як нам не вистачило грошей ми позичили у моєї сестри суму у валюті так як курс підскочив більш як на 10 гривень то ми економлячи на всьому віддали лише 3 частину.Зараз потрібно закінчити ремонт щоб з вересня перейти туди жити так як дочка іде на підготовчу групу дитячого садка. І портібно гроші віддавати сестра прямо нічого не каже але з натяками. Незнаю що робити ремонт закінчилось сантехніку поміняти і поклеїти шпалери,купити кухню і хочеться щоб дитина пішла перед школою в садочок, бо перед цим ходила в селі і щей борг в валюті. Якщо зробимо ремонт то за 1,5 року розрахуємось з боргами, а якщо віддавати борги то десь за 8 місяців(це якщо курс не підскочить). Як правильно зробити? що раніше?
Kristal2013• 16 июля 2015
Я бы отдала деньги. в квартире можно все по мере возможности своего кошелька делать.
annetta888• 16 июля 2015
Отдавайте поскорее, кто его знает, что с тем курсом будет
gribira• 16 июля 2015
отдавайте долг. Все таки вы на определенный период одалживали, а не бессрочно.
Ленок Галянт• 16 июля 2015
отдать долг - сказать ’спасибо’ сестре. сейчас мало таких людей!
annetta888• 16 июля 2015
Ответ дляЛенок Галянт
Ленок Галянт• 16 июля 2015
не убивайте в сестре веру в людей! сестра Вам помогла - помогите и ей. долг платежем красен)
Екатерина Д• 16 июля 2015
Конечно долг, она вас выручила
zhasia• 16 июля 2015
Я бы тоже отдала долг- и гора с плеч