09 апреля 2013

кто уходил с одного декрета в другой???

ситуация такая!!есть ребенок, снова узнала что беременна)))следующим летом должна была выходить на работу( работаю в псих ольнице)!!подскажите как мне начислят декретные и кто??
показать весь текст
krasotuli4ka 09 апреля 2013
Девочки, трудовой и страховой стаж- разные вещи. Страховой стаж- это для выплаты больничных, отпускных. У кого страховой стаж больше 8 лет, больничные выплачиваются в 100% размере, у кого меньше 8- идёт какое то процентное соотношение. Вот этот стаж не тдёт. А трудовой идёт
Дона Ко Ко 09 апреля 2013
Ответ дляkrasotuli4ka
Девочки, трудовой и страховой стаж- разные вещи. Страховой стаж- это для выплаты больничных, отпускных. У кого страховой стаж больше 8 лет, больничные выплачиваются в 100% размере, у кого меньше 8- идёт какое то процентное соотношение. Вот этот стаж не тдёт. А трудовой идёт
трудовой - это наша будущая пенсия?
блин вот я темнаяяяяя
Папобус 09 апреля 2013
Ответ дляПтица Говоруша
то есть как я поняла, психушка мне будет начислять декретные....так а с чего??если декретные насчитывают от размера зарплаты за 6 мес???
за последние 6 мес.перед первым декретом
Папобус 09 апреля 2013
Ответ дляПэрисхилтонша
Я в школе работаю, с одного декрета в другой и ничего. Переживала, как там, да что... А всё хорошо, теперь и дочь и сын. НО имейте ввиду, что стаж уже не идёт никому(((ОТМЕНИЛИ,блин.
чуток ошибаетесь, с 3 до 6 не засчитывается СТРАХОВОЙ стаж, а для пенсии до 3 лет и также страховой засчитываются
SabrinaKRM 09 апреля 2013
Ответ дляХомяк с пастой
Это точно, сама недавно узнавала в бухгалтерии
Бівает и 6 мес, но єто если человек работал перед наступление страхового случая.
SabrinaKRM 09 апреля 2013
Начну с расчета больничного, когда у человека не біло заработка по ув причине.
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1266-2001-п
єто ссілка, но я укажу именно нужніе нам пунктики:
П О С Т А Н О В А
від 26 вересня 2001 р. N 1266
Київ

Про обчислення середньої заробітної плати (доходу,
грошового забезпечення) для розрахунку виплат
за загальнообов´язковим державним соціальним
страхуванням
10. Якщо у розрахунковому періоді перед настанням страхового
випадку застрахована особа не мала заробітку (грошового
забезпечення) з поважних причин, що зазначені у пункті 4 цього
Порядку, або якщо страховий випадок настав у перший день роботи,
середня заробітна плата (грошове забезпечення) для розрахунку
страхових виплат та оплати перших п´яти днів тимчасової
непрацездатності за рахунок коштів роботодавця визначається
виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу),
встановленої працівникові на момент настання страхового випадку.
{ Абзац перший пункту 10 із змінами, внесеними згідно з
Постановами КМ N 949 ( 949-2007-п ) від 18.07.2007, N 1332
( 1332-2009-п ) від 08.12.2009 }
SabrinaKRM 09 апреля 2013
Извиняюсь за ошибки, просто у меня ляля на руках под ’сисей’, не совсем удобно писать получаеться.
Дона Ко Ко 09 апреля 2013
Ответ дляSabrinaKRM
Извиняюсь за ошибки, просто у меня ляля на руках под ’сисей’, не совсем удобно писать получаеться.
кормите лялю
мы подождем
SabrinaKRM 09 апреля 2013
Так мне ж не терпиться!

Трудовой стаж:

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/322-08/page5

КЗоТ, статья 181:
Стаття 181. Порядок надання відпустки для догляду за дитиною і зарахування її до стажу роботи

Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відпустка без збереження заробітної плати (частини третя та шоста статті 179 цього Кодексу) надаються за заявою жінки або осіб, зазначених у частині сьомій статті 179 цього Кодексу, повністю або частково в межах установленого періоду та оформляються наказом (розпорядженням) власника або уповноваженого ним органу.

Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відпустка без збереження заробітної плати (частини третя та шоста статті 179 цього Кодексу) зараховуються як до загального, так і до безперервного стажу роботи і до стажу роботи за спеціальністю. Час відпусток, зазначених у цій статті, до стажу роботи, що дає право на щорічну відпустку, не зараховується.
Дона Ко Ко 09 апреля 2013
Ответ дляSabrinaKRM
Так мне ж не терпиться!

Трудовой стаж:

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/322-08/page5

КЗоТ, статья 181:
Стаття 181. Порядок надання відпустки для догляду за дитиною і зарахування її до стажу роботи

Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відпустка без збереження заробітної плати (частини третя та шоста статті 179 цього Кодексу) надаються за заявою жінки або осіб, зазначених у частині сьомій статті 179 цього Кодексу, повністю або частково в межах установленого періоду та оформляються наказом (розпорядженням) власника або уповноваженого ним органу.

Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відпустка без збереження заробітної плати (частини третя та шоста статті 179 цього Кодексу) зараховуються як до загального, так і до безперервного стажу роботи і до стажу роботи за спеціальністю. Час відпусток, зазначених у цій статті, до стажу роботи, що дає право на щорічну відпустку, не зараховується.
теперь для тупых поясните подробней - что там с пенсионным стажем и 3-летним отпуском???
SabrinaKRM 09 апреля 2013
вот и до него дошла:
З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про загальнообов´язкове державне
пенсійне страхування

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1058-15/page

Стаття 11. Особи, які підлягають загальнообов´язковому
державному пенсійному страхуванню
13) особи, які відповідно до законів отримують допомогу по
догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
SabrinaKRM 09 апреля 2013
и еще один законодательный акт по этому поводу:
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2464-17
З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про збір та облік єдиного внеску
на загальнообов´язкове державне
соціальне страхування

раздел ІІ
статья 4 и 5
они большие, лучше в оригинале почитать

там смысл в том, что и так являемся застрахованными в пероид нахождения в отпуске по уходу за ребенком до 3-х лет, нас государство засатраховало, и взносы в этот период за нас никто платить не должен.
krasotuli4ka 09 апреля 2013
Короче, для тех, кто в танке Стаж идёт, просто не будут выплачиваться отпускные за декретный период.
SabrinaKRM 09 апреля 2013
Не много ошиблась: там дальше в разделе 3, статья 6
Розділ III
ПОРЯДОК НАРАХУВАННЯ, ОБЧИСЛЕННЯ
І СПЛАТИ ЄДИНОГО ВНЕСКУ. РОЗМІР ЄДИНОГО ВНЕСКУ

Стаття 7. База нарахування єдиного внеску

1. Єдиний внесок нараховується:
Нарахування та сплата єдиного внеску за платників, зазначених
у пунктах 10, 12, 13 та 14 частини першої статті 4 цього Закону,
здійснюється за рахунок коштів державного бюджету в порядку
( 178-2011-п ), встановленому Кабінетом Міністрів України, але не
менше мінімального страхового внеску за кожну особу.

(мы пункт 13, как выше писала)

и след закон
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/178-2011-п

ПОРЯДОК
нарахування та сплати єдиного внеску
на загальнообов´язкове державне соціальне страхування
за деякі категорії застрахованих осіб
1. Цей Порядок визначає механізм сплати єдиного внеску на
загальнообов´язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний
внесок) до Пенсійного фонду України за:
2) осіб, які відповідно до закону отримують допомогу по
догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;

2. Єдиний внесок нараховується:

2) за осіб, зазначених у підпункті 2 пункту 1 цього
Порядку, - на суми допомоги по догляду за дитиною до досягнення

4. Обчислення єдиного внеску провадиться такими платниками
єдиного внеску (далі - платники):

2) районними (міськими) управліннями праці та соціального
захисту населення - за осіб, зазначених у підпунктах 2-4 пункту 1
цього Порядку.

6. Сплата єдиного внеску до Пенсійного фонду України
здійснюється:

1) за осіб, зазначених у підпунктах 1-3 пункту 1 цього
Порядку, - в межах та за рахунок загального обсягу видатків,
передбачених в Державному бюджеті України на відповідний рік для
Пенсійного фонду України;

Вывод за нас взносы начисляет УТСЗН, а платит бюджет из средств пенсионного фонда
нею трирічного віку, нарахованої за базовий звітний період;
SabrinaKRM 09 апреля 2013
Ответ дляkrasotuli4ka
Короче, для тех, кто в танке Стаж идёт, просто не будут выплачиваться отпускные за декретный период.
Стаж идет.
Да, ежегодный отпуск за период нахождения в отпуске по уходу до 3-х лет не положен. А за время нахождения на больничном по бер и родам - положен
SabrinaKRM 09 апреля 2013
Все, вроде, что знала - рассказала, если не все понятно, обращайтесь, теперь могу уже из языка законов на наш народый переводить. Доча в своей кроватке уже.
Дона Ко Ко 10 апреля 2013
Ответ дляSabrinaKRM
Все, вроде, что знала - рассказала, если не все понятно, обращайтесь, теперь могу уже из языка законов на наш народый переводить. Доча в своей кроватке уже.
хочу на народном!!!
если я провела в отпуске по уходу за реб. 8 лет, то будут ли эти годы засчитаны в то мин.кол-во лет работы, после которого я смогу оформить пенсию?
SabrinaKRM 10 апреля 2013
Ответ дляДона Ко Ко
хочу на народном!!!
если я провела в отпуске по уходу за реб. 8 лет, то будут ли эти годы засчитаны в то мин.кол-во лет работы, после которого я смогу оформить пенсию?
если все эти года - отпуск по уходу до 3-х лет (а не 6-ти), то входят
Дона Ко Ко 10 апреля 2013
Ответ дляSabrinaKRM
если все эти года - отпуск по уходу до 3-х лет (а не 6-ти), то входят
да, все года до 3 лет
спасибо за ответ!