В нас плоско-вальгусна постановка ніг у 2 роки. Рекомендують ортопедичне взуття і набивпти косячки. Носили Mrugala. Ніжка вже виросла. Яке б порекомендувпли взуття для цієї проблеми, але щоб не було деревяним? Взяла для проби на декілька годин Сурсіл-орто. Дитина взагалі відмовилася в них ходити.
Ответ длявиканастя
я в восторге от woopy
А воно сильно жостке? Тверда чи мяка шкіра?
Lilichka.Banuliak• 23 июля 2015
мы относили сурсилы, так они после года носки сохраняют свою форму, держат ногу правильно, до них были ’мягкие’, как вы говорите, так их ч/з месяц можно было выкидывать