Когда ввела малышу прикорм и до этого стул был раз-два в день, а как начала давать каши и больше овощей-фруктов ребенок какает до 4-5 раз в день. Нормально ли это?
BANKa_medu• 06 августа 2015
У нас те саме! Крім того, ще й вночі почали по 3 рази, сну немає, ні в малого, ні у батьків.
BANKa_medu• 06 августа 2015
А ще ми не могли змусити пити нічого, крім молока - виявилось, дитина не любить пляшку, зі склянки водичку вчора почали пити. А оскільки пили молоко між годуваннями, то і частіше ходили.
Ответ дляОчень-очень
ночью и у нас сейчас через раз спит хорошо....
у нас только в жару пьет воду из бутылки и то через раз. Иногда со шприца или ложки попить может. Чаи и соки не хочет(
BANKa_medu• 06 августа 2015
Ми не давали чаї-соки, пробували компот, теж було ніяк. Тепер, з відкриттям любові до склянки, будемо пробувати. Бо виходило щось дивне - годування їжею, а між ними молоко дуже часто. Ясно, що молоко, хоч і засвоюється, теж дає випорожнення. А вночі - у нас танці уві сні. Спить і повзає по ліжку, як сновида якась. І сміх, і гріх.
BANKa_medu• 06 августа 2015
Ви не переживайте, іще враховуйте зуби, вони ж співпадають з введенням прикорму. Теж впливають на частоту і ’якість’
BANKa_medu• 06 августа 2015
Вони можуть преспокійно сидіти собі в яснах і довго збиратися вилазити. А ефект давати - і у вигляді частих випорожнень, і у вигляді температури. Не у всіх, але в нас так було.
Ответ дляОчень-очень
у нас температура недели 2 назад была 38,5 без повода, ни соплей ни кашля...дня 4-5 была и прошла