Краля-Галя• 06 августа 2015
Яка нормальна вага хлопчика в 1 рік? У нас шось мало дуже(
11 місяців вага всього 8000. Ну хай ще за місяць набере 100-200. Буде 8200 в рік. Перші місяці по кілу набирав потім по пів кіло а після 6- по 100-200 грам всього. Меню в нього дуже різноманітне. Апетит чудовий! Дитина + на ГВ ще. Дуже моторний, рухливий хлопчик)
Педіатр задовбала вже мене, шо у нас вага маленька. Зовні наче він не худий, просто дрібний якійсь.
Яка у ваших синків вага в рік була? Може я марно переживаю...
ПешитеБесАшипок• 06 августа 2015
Ответ для100%
мои старшая в год 10 кг рост 83 см, сейчас 6,5 вес 15,5 кг рост 122 см
младшая в год 9 кг рост 80 см сейчас 4 года вес 10,5 см рост 100см
вроде весят мало но тощими не выглядят, все детки индивидуальны, я раньше парилась по этому поводу. а сейчас нормально воспринимаю, главное чтоб дети были счастливы.
Правда?
Я переживаю, мій в 5,5 важить 15,5 кг, правда, зріст 105 см, виглядає худим, навіть дуже.
Якраз цей нв контролі в ендокринолога і лікуємося вітамінними препаратами.
Старший при зрості 128 важить 25 кг, виглядає нормальним хлопчиком, не худим, не товстим.
Краля-Галя
• 06 августа 2015
Ответ дляПодумывающая
Автор закрывайте тему...ну что за бред...Темболее мама дважды а такие вопросы задаёте...
Тю. Якшо лікар мене з пів року достае! І я бачю сама що він маленький. Він на рік взагвлі не виглядає. В мене донька така була в 7 місяців. Тимпаче він наминає за обидві щьокі все шо не дай! В него така порція каші як у сестри! Може в нього пагано засвоюється.
ПешитеБесАшипок• 06 августа 2015
Ответ дляКраля-Галя
Ще раз вам рекомендубж здати аналізи, хоча б калу на ферменти (не знаю, як правильно називається), інші, які призначить лікар, проконсультуватися з ендокринологом - і заспокоїтися, або розпочати лікування.
Якщо є проблема, то чим раніше розпочати лікування, тим краще. Бо далі може бути гірше.
Я вас не хочу лякати і дуже сподіваюся, що ваша дитина абсолютно здорова і це просто особливості організму.
Краля-Галя
• 06 августа 2015
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ми кров здавали норм все гемоглобін 132. На ферменти не здавали, треба запитати у лікаря.
100%• 06 августа 2015
Ответ дляПешитеБесАшипок
Правда?
Мы со старшей обследовались также у эндокринолога, все анализы в норме, аппетит по разному, раз на раз не приходится, но мы правда также пьем периодически витамины разные отдельно но перед этим сдаем анализы и смотрим что непосредственно сниженно, (калиций, калий,цинк, вит групы В и др), но они всегда в пределах нормы назначают нам только те что ближе к нижней границе. Но мы когда приходим на прием к новому врачу они все по ребенку видят больше вес, начинают взвешивать и не верят своим глазам, что так мало. Младшая в прошлом году было 3 года пришли к педиатру наш в отпуске, она говорит вес где-то 16 кг я говорю нет в районе 10 кг, она не поверила взвесила точтно 10 кг, потом ещё отправила медсестру за другими весами, думала неверно весы показывают.
Пушап Ми• 06 августа 2015
У меня правда дочка, но в год весила 7500. Сейчас ей 4 года, рост 100 см, вес 13 кг. Мелкая она у меня, но живчик
Екатерина27• 06 августа 2015
Я родила сына на 38 неделе, доношенный. 2.250, рост 46 см. Ели очень плохо, год срыгивал фонтанами. В годик вес 9,600, рост 74 см. Сейчас ему почти 1,9, рост 84, вес 11,500-11,700. Его до сих пор иногда рвет, поэтому очень медленно идет набор веса. Старший родился четко в пдр, рост 50 см, вес 2,900. В годик был 11 кг, рост 73