СирОжино пирОжино• 08 августа 2015

Є гарантія на взуття. Не можу в ньому ходити, нога з´їжджає назад і пів п´ятки

з´їжджає на асфальт. Така ситуація не лише в мене, але не знаю чи люди пробували повернути це взуття.
Купляла в Інтертопі. Шкода викинутих грошей( Реально, ходити в них неможливо.
КликОЛЬКА• 08 августа 2015
а силиконовые вкладки не пробовали?

Попадалочка• 08 августа 2015
на такое гарантия точно не распостраняется
v.balabuha• 08 августа 2015
Поверніть
гражданинГрубиян• 08 августа 2015
Гарантия на такое скорее всего не распостраняется
Это же не брак.
Но во всяком случае пойти и спросить можете.
Скорая помощь• 08 августа 2015
Не примут,вы в них ходили,увы(((Вам скажут что вы не правильно выбрали размер/полноту и все.Попробуйте,если что,отпишитесь здесь,интересно что выйдет.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 08 августа 2015
если на улицу выходили, то, однозначно, возврату не подлежат
автор СирОжино пирОжино • 08 августа 2015
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ

А на що тоді та їхня гарантія поширюється?
Укуси меня• 08 августа 2015
я в прошлом году в интертопе кларксы купила,раз обула и тож проходила все время время пяткой по асфальту(... продала здесь очень быстро,девочка осталась довольна,говорит что ей мега удобно! так что видимо таки дело в полноте и размере
ФФФФристайла• 08 августа 2015
Ответ дляСирОжино пирОжино

Порвались по шву, разлезлись, отклеилась подошва и т п

ХуАнита• 08 августа 2015
Поаробуйте вернуть если 14 дней не прошло как говорится в тупую
Ответ дляКликОЛЬКА
а силиконовые вкладки не пробовали?

Їх там немає куди приклеювати)))
Ответ дляФФФФристайла

Так можна щось таке і влаштувати
Ответ дляУкуси меня

А які брали?
Ви попереджали, що можлива така проблема?
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 08 августа 2015
Ответ дляСирОжино пирОжино

Так можна щось таке і влаштувати

так Вам их отремонтируют и вернут ))
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 08 августа 2015
Ответ дляХуАнита

втупую или нет, не должно присутствовать следов носки обуви
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ

На підошві немає наклейок. Правда не пам’ятаю чи вони взагалі та були.
Шкода, блін, я з дуру мало 2 пари не купила.
А ніхто не пробував до взуття без каблука в майстерні приклеїти додатковий каблучок? Може якщо п’ятка буде вище, то нога не буде так з’їжджати?