Кы-ы-ы-ця• 09 августа 2015
в когось є недорогий тел. можна чорнобілий
робочий недорого.................або подаріть
Не фонарь• 09 августа 2015
підійдіть на ринок--я за 250 грн купила нокіа б ушний маленька чорненька--для роботи мені в самий раз
Детектор лжи• 09 августа 2015
Автор,черно белый не дорого,Вы на любом радиорынке сможете купить!Зайдите на олх,в обьявления своего города и найдёте массу предложений за 100-150грн
Кы-ы-ы-ця
• 09 августа 2015
Ответ дляДетектор лжи
в нас за таку суму не робочі продають..щойно подивилася на олх
СирОжино пирОжино• 09 августа 2015
странно у нас в магазинах електроники за 250-300 самую простую нокию или самсунг новый можна купить....вы наверное просто на халяву хотите
Детектор лжи• 09 августа 2015
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Из какого Вы города?
Кы-ы-ы-ця
• 09 августа 2015
Ответ дляДетектор лжи
Из какого Вы города?
ів-франківськ..з посилочку якщо треба сама оплачу
Кы-ы-ы-ця
• 09 августа 2015
Ответ дляСирОжино пирОжино
та ні халяву нехочу