САМ_ТАКОЙ• 10 августа 2015

Терміново! Польська національна робоча віза. Як зараз стати на чергу?

Дівчата, доброго дня! Треба виробити чоловікові таку візу, реальне запрошення від роботодавця є, але стати зараз на чергу неможливо — ні на сайті, ні через телефон - немає місць і не відомо коли будуть. Віза потрібна на початок вересня, допоможіть порадою чи перевіреними контактами і заодно зорієнтуйте скільки можуть коштувати такі послуги. Дякую!
leventy• 10 августа 2015
Вы из какого города? мониторьте постоянно на сайте...сейчас нету - потом появляются, и сразу звоните по телефону записываться
автор САМ_ТАКОЙ • 10 августа 2015
Ответ дляleventy

Львів, той сайт ще й висне постійно(
По телефону додзвонитись - майже як в лотерею виграти, ми з чоловіком на пару дзвонимо зразу зі всіх операторів мобільних, ледве додзвонились - кажуть місць нема(
Але якщо ви кажете, що з’являються то будемо ще на сайті пробувати - може мощастить
leventy• 10 августа 2015
мы с мужем записывались на туристическую в Киеве...у меня, блин, от их записи и мониторинга глаз начал дергаться но тем не менее записались, а потом еще мониторили, чтоб хоть чуток перенести и даты уже были аж на 2 недели раньше первой записи. Но учтите перенос только 1 раз
автор САМ_ТАКОЙ • 10 августа 2015
Ответ дляleventy

я правильно розумію, тут моніторю і записуюсь?
http://www.polandvisa-ukraine.com/scheduleappointm...
leventy• 10 августа 2015
да, тут, но записаться он-лай даже не пробуйте. Пустая трата времени...Сидите и постоянно обновляйте, вводите коды пока не появится...я в таком режиме была с 10 и до 22
автор САМ_ТАКОЙ • 10 августа 2015
Ответ дляleventy

Дуже дякую, буду пробувати, бо ми кілька разів спробували, і думали, що вдже без сенсу
leventy• 10 августа 2015
не-не....пару раз не пройдет. Постоянно. Удачи!
ДлинноНожка• 10 августа 2015
слышала за 100-150 дол помогают