Дама-мадама• 11 августа 2015
Який краще телефон взяти???? Проголосуйте.
Дві моделі б.у
Ціна одинакова
Нокіа на кнопки
Самсунг сенсорний
Ціна одинакова
Нокіа на кнопки
Самсунг сенсорний
Результат:
вже голосів:
18 (64.29%)
Нокіа с3 (сенсор)
10 (35.71%)
Samsung GT-S5230 Star (на кнопки)
ЧукИГеки• 11 августа 2015
так Нокіа на кнопки
Самсунг сенсорний или Samsung GT-S5230 Star (на кнопки) Нокіа с3 (сенсор)?
Дама-мадама
• 11 августа 2015
Ответ длязабиякина
Оба не очень(((
Ну.....б*юджет малий, мій здох...а терміново треба((
Дама-мадама
• 11 августа 2015
Ответ дляЧукИГеки
так Нокіа на кнопки
самсунг сенсор....блін, я попутала((
Тюрюнь_Тюнь• 11 августа 2015
Ответ дляДама-мадама
так модели уже довольно старые, это нужно постараться найти их новые
Блин, ну тут вопрос какие у вас требования к телефону?
Я, например, много сижу в интернете в телефоне поэтому к кнопкам не вернусь ибо нужен большой экран.
У кнопочных обычно на дольше хватает батареи, если вам только звонки принимать, то это +
Нужна ли вам камера? Пишите ли вы сообщения? И еще куча нюансов, которые знаете только вы
Дама-мадама
• 11 августа 2015
Ответ дляNandy_
Мені від телефону потрібно перевірити пошту, та здійснювати дзвінки. Все))
Тут в мене питання більше в тому, чи може заглючити б.у сенсор швидше....