vikachkab• 11 августа 2015

Справка ВКК в садик (отказ от прививок)

Девочки добрый вечер !
Подскажите, пожалуйста, может кто сталкивался, что должно быть написано в справке ВКК, когда отказываешься от прививок ?
Отдала справку ещё в марте, сегодня зашла в садик, говорят вызывает медсестра. Дождалась её, а она мне с порога у вас нет высновка ВКК про отказ от прививок, говорю приносила ещё в марте, отдала другой медсестре. Говорит несите копию (хорошо сделала на работе скан). Звоню с работы говорю есть справка действительна до марта 2016 г., на что медсестра мне заявляет: -"В вашей справке не написано что ребёнок может посещать детский сад"
Вопрос: Это действительно должно быть написано ? Неужели в поликлинике не знают что и как писать в этой справке ? Получается мне надо сейчас брать справку на справку ?
Может кто сталкивался с подобной ситуацией девочки, помогите !

фото справки в приложении.
Мила83• 11 августа 2015
да должно быть написано. и действует она пол года всего. вам надо брать новую
Питання щодо відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується індивідуально лікарсько-консультативною комісією (для зарахування до загальноосвітнього навчального закладу з залученням епідеміолога).
Враховуючи зазначене, керівник навчального закладу зобов’язаний прийняти дитину до закладу за наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка, а для дітей у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення (незалежно від причин), додатково подається висновок лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу державної (комунальної) форми власності, у якому зазначено, що дитина здорова і може відвідувати навчальний заклад.
Якщо лікарсько-консультативна комісія приймає рішення щодо заборони відвідування дитиною, у якої відсутні профілактичні щеплення, навчального закладу (при складній епідеміологічній ситуації та (або) індивідуальних показниках), то питання щодо форм здобуття освіти такими дітьми вирішується місцевими органами управління освітою.

adm.girl• 11 августа 2015
Так, але лікарська комісія не пише слова ’може відвідувати днз’, і медсестра садочка це знає! Вам морочать голову, щоб не взяти в садок, бо є негласний приказ, брати дітей тільки з прививками
автор vikachkab • 11 августа 2015
Ответ дляНезнакомлюся
Ми вже ходимо в садочок другий рiк I довiдку нам видали уже другу також на рiк. Нерозумiю-це предвзяте вiдношення?