РозаФиалковна• 14 августа 2015
Хто оплачує зворотню доставку, якщо товар не відповідає опису?
Купила б/у босоніжки. Двічі перепитувала у продавця чи натуральний замш. Продавець двічі відповідала, що натуральний.
Прийшли босоніжки, все відповідає опису, окрім того, що замш таки не натуральний, а просто тканина під замшу.
Продавець погодився повернути гроші. Доставку, каже, маю оплачувати я, бо це для мене, за її словами, замша штучна, а для неї - ні.
Почемучка• 14 августа 2015
вы должны оплатить. бу товар вообще возврату не подлежит, продавец пошла вам на встречу.
А вот реально вы думаете что если замша не натуральная то обувь вам не нравится??? =)))
всегда удивлял этот момент, все такие материаловеды покупатели бу =)
В рот не ложи• 14 августа 2015
Сочувствую.Я тоже купила у супер грамотного продавца. Второй день мне сказки пишет
РозаФиалковна
• 14 августа 2015
Ответ дляКофр для ноги
повині ви оплатити
Я повинна оплатити, тому що не можу довести, те, що продавець мене свідомо ввела в оману?
Бо чесно кажучи, те, що це ніякий не замш, а тканина, видно з першої секунди. І я не знаю, як можна цього не розуміти.
Ответ дляРозаФиалковна
Якщо не можете довести - які претензії до продавця?
РозаФиалковна
• 14 августа 2015
Ответ дляПочемучка
Я купувала тільки тому, що вважала, що це натуральний замш. Штучного не ношу, воно парить. Купувала бу, бо не знайшла такої моделі серед нових. Тобто бу ’не подлежит возврату’ навіть, якщо не відповідає опису товар?
РозаФиалковна
• 14 августа 2015
Ответ дляЛиленок
Те, що вона штучна, довести елементарно. Але звісно я не можу довести, що цього не знав продавець. Ну типу ’не знав’, бо я не вірю, що доросла людина може не розуміти, що це тканина))
Кофр для ноги• 14 августа 2015
Ответ дляРозаФиалковна
автор купляйте нове взуття і проблем не буде...
Ответ дляРозаФиалковна
То доведіть, що то не натуральна замша. А за незнання продавця хай продавець несе відповідальність, це вже не ваша справа. ЯКщо матеріал не відповідає заявленому - всі затрати повинна на себе взяти продавець.
То міряють від одиниці, то маркування натуральних і штучних матеріалів лінуються вивчити, і чому за чиюсь недбалість та неосвідченість повинні покупці гроші платити?
РозаФиалковна
• 14 августа 2015
Ответ дляКофр для ноги
Дякую за пораду, але вона не по темі питання.
З новим до речі теж бувають проблеми)
Та никада в жизни• 14 августа 2015
Беги Лола, беги! В смысле забирайте деньги пока отдает) Многие и денег назад не получают, а Вы о доставке говорите.
РозаФиалковна
• 14 августа 2015
Ответ дляТа никада в жизни
І то правда))
РозаФиалковна
• 14 августа 2015
Хоча мені теж поки ще гроші не повернули..
Одним словом, я зрозуміла, оскільки тут і там кидалово різних масштабів, не варто перейматись поведінкою не зовсім порядного в плані опису товару продавця, який видає тонку оксамитову тканину за натуральний замш, заморочуватись доставками, а намагатись хоча б повернути гроші за товар)).