Смурфетта• 15 апреля 2013
Польща
Добрий вечір, підскажіть будь-ласка чи правда це що якщо у сімї є поляк то навчання у Варшавському державному універсететі є безкоштовною. І які потрібно документи?
Файна цьоця• 15 апреля 2013
о надо разводится с хохлом и выходить замуж за пшека)) хотя бы фиктивно..
Смурфетта
• 15 апреля 2013
а головне шоб було вказано шо він(вона) поляк чи приписка в Польщі?
Ромашка_Бегемотовна• 15 апреля 2013
Ответ дляСмурфетта
В свидетельстве о рождении, паспорте должна быть указана национальность - поляк. Также надо на базовом уровне знать язык.
Прописка значения не имеет.