що скажете про них? зручні їм? дякую.
AVK EMPIRE• 19 августа 2015
Ответ для01100110
Дуже зручна модель. В нас 2 пари - чорні і білі (мої). Але ми купували оригінал. Ці схожі на підробку(
а киньте ссылку, спасибо!
Ответ дляtolyu
та я хочу такого кольору, мені вже байдуже чиї вони. Сьогодні в інтертопі СОЛОМОН бачила, такі класні за 1300 ( знижка 60%) , але колір не підходить
ох і чоловіки))) не знаю тоді. здається колись щось схоже бачила в Бершці чи ПулендБир, але в старих колекціях.
успішних Вам покупок!