Ягодка опять• 22 августа 2015
Допоможіть з іменем для попугайчика
Результат:
вже голосів:
16 (51.61%)
Яша
5 (16.13%)
Мажор
4 (12.9%)
Сеня
2 (6.45%)
Филя
2 (6.45%)
Сима
2 (6.45%)
Ваш варіант
0 (0%)
Голубчик
0 (0%)
Ромео
Ягодка опять
• 22 августа 2015
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Кеша
приїлось) але всерівно дякую)
Бабушка-байкерша• 22 августа 2015
У нас был Рики, очень хорошо разговаривал и прожил с нами 15 лет!
Смячиком• 22 августа 2015
Ответ длятанк 300
У нас сейчас Тоша.
И у нас Тоша был. Но звали еще по разному: Тошкин, Тошик, Тушканчик и даже Топтыгин:)
Ягодка опять
• 22 августа 2015
Ответ дляЛиленок
Яша - дуже вдале поєднання звуків, якщо плануєте вчити пташку говорити, папужці буде не складно його вимовляти. За цей варіант і проголосувала
я також найбільш до нього схиляюсь але чоловікові не подобається)))
але до всього можна привикнути)