Aллa• 26 августа 2015

Що робити? Мене обманули при купівлі ортопедичного дитячого взуття!

Я хотіла замовити антиварусне ортопедичне лікувальне взуття. Продавець мене запевнила що в неі точно воно ( нам таке лікар виписав) я проплатила... а прийшла зовсім не та модель (( Я їй написала що терміново роблю повернення бо дитина не має в чому ходити. А вона відповідає що грошей вже немає і навіть не вибачилася! Хоч рейтинг має високий! І в покупці не хоче додати! Що робити в такому випадку? В мене є чітка переписка де вона мені обіцяла саме таке взуття як мені треба!
Zhanna1982• 26 августа 2015
В объявлении указано ’возврат в течении 14 дней’, на основании этого можно и возвращать.

Ната Лия• 26 августа 2015
Ответ дляМочалкин блюз
Продовження

кстати, если вы переписывались в личке, а не под объявлением, то не добавление в покупатели вполне обосновано
virzara• 26 августа 2015
всем добрый вечер! а по моему покупатель сам не знает чего хочет!!!! я ей предложила вернуть 60 грн на новую стельку, поскольку не хочу ругаться и в даный момент нет денег чтоб ей вернуть ( будут только с детских ), стельки в такой обуви очень легко меняются, она отказалась!!! теперь ей и каблук не такой, блин ну ты же видела фото каблука, у меня фото крупным планом в обьявлении!!!
virzara• 26 августа 2015
у меня была 1 пара без выпуклостей для пальчиков, но она попросила с выпуклостью, ей такие муж и отправил! теперь пишет что не такие
автор Aллa • 26 августа 2015
Продавець накінець з´явилась в мережі і сьогодні вже готова повернути гроші, якщо я вишлю їй взуття Укрпоштою. Раніше відмовлялася. А тепер я боюся! Може ж бути таке що поверну взуття а грошей у відповідь не отримаю.. Як би ви зробили?
автор Aллa • 26 августа 2015
Гроші по словам поверне як отримає взуття!
автор Aллa • 26 августа 2015
Каблук і устілка у взутті прекрасні тільки для тих в кого діагноз вальгусні стопи - модель взуття Весна для вальгусних стоп. А я чітко замовляла Модель антиварус, щей перепитувала. Ніяку устілку там не вставиш, там вже є одна зразу вбудована.
автор Aллa • 26 августа 2015
І для чого мені ще якісь устілку міняти якщо я можу купити зразу нормальне взуття!