Сестрица Алёнушка• 02 сентября 2015

Свекруха. Багато тексту!

Дівчата, тільки один Бог знає, як вона мене дістала.... Ми з чоловіком маєм переселятись, робим ремонт, живем у свекрухи, на даний момент чоловік на заробітках. Я з іншого міста, пішла в "невістки". Спочатку все було добре, така хороша жіночка, а після весілля як підмінили. Зараз в нашій хаті, я зробила камін (не своїми руками, але найшла людину) свекруха хотіла щоб робив її знайомий(попередньо з ним домовившись і мені нічого не сказавши) я запитала її чому вона в мене не спитала, а вона я хотіла як ліпше, я розумію, що я чужа для неї і рідною ніколи не буду, але можна було б хоча би в сина запитати, якщо не в мене. І сьогодні я дізнаюсь, що вона людям каже, що ліпше я б поїхала додому до себе, доки її син на заробітках, бо дуже борза. Я і так розумію що я тут вибачте х.... собачий який нікому не потрібний без чоловіка, але сьогодні мене так жостоко носом в це тикнули..... І саме головне, що на даний момент це місто покинути не можу бо ходжу на водійські права. До слова вона нам з будівництвом ні копієчкою не допомагає! Прошу дуже тим кому до жартів, гоу в іншу тему!
Молчавочка• 02 сентября 2015
Ответ дляСестрица Алёнушка
дітей немає
потерпите чуть-чуть,постарайтесь вообще игнорировать ее слова и действия,не принимать близко к сердцу....думайте о том,как вы переедите в свой дом с любимым мужем и все у вас будет хорошо!

Молчавочка• 02 сентября 2015
Ответ дляСестрица Алёнушка
дітей немає
или спросите прямо-я слышала,что вы такое обо мне говорите,это правда?я очень расстроилась,так как уважаю вас...что она скажет вам?
Я такая - жду трамвая• 02 сентября 2015
Ответ дляСестрица Алёнушка
немаю як, бо всігроші йдуть на будівництво
Живите молча, прошмыгнули в свою комнату, чтоб не видно и не слышно, и не видели ее. И дождитесь возвращения мужа. Тогда и будете решать.
И попросите свекровь самой оплачивать все ее капризы. Или (если она не хочет) сами находите мастеров.
Плюшевая дыба• 02 сентября 2015
Ответ дляСестрица Алёнушка
це Рівно! тут я сама не вигрібу на квартирі

А то смотрю знакомый говор))
автор Сестрица Алёнушка • 02 сентября 2015
Ответ дляМолчавочка
справді дякую
Молчавочка• 02 сентября 2015
Ответ дляСестрица Алёнушка
справді дякую
берегите себя,все болячки от нервов!а вашим будущим деткам нужна здоровая мама
Ответ дляМолчавочка
вірите таких людей двояких ще на бачила, як зустрічались з її сином, вона зовсім не така була, ну як би сказати, мабуть вираз без мила...(самі знаєте куди) ідеально підійде, а це просто інакша людина абсолютно, мені і так важко, бо в мене тут нікого немає, абсолютно.... а тут сьогодні мене в це носом, як сиручого кота
Ответ дляМолчавочка
мені так подруга каже))), це при тому що більшу половину, я їй не розказую
Молчавочка• 02 сентября 2015
Ответ дляСестрица Алёнушка
сочувствую вам,были и у меня подобные моменты(...я ,честно сказать,отстаивала свою точку зрения,не молчала....но не молчала по делу...когда было за что)...но у каждого индивидуально все+мы жили отдельно...я думаю,в вашем случае,пока живете вместе,лучше немножко потерпеть...

Сам себе Петросян• 03 сентября 2015
Ответ дляСестрица Алёнушка
я вам ще раз кажу, що все віддаю на будівництво, для мене 800 грн це теж гроші, два-три місяці, я за ті грошгі можу проводку поміняти!
не обращайте внимания, тут клубок змей