Виннипуховна• 09 сентября 2015

Розслідування по карті в приватбанку

пробувала купити валюту декілька разів , система забраковувала. з якої радості не знаю... написала оператору, обрадував, що по карті розслідування зрозуміло з яких причин зрозуміло.
підкажіть, хто стикався, з цим на який темнін це розслідування і чи можна пришвидшити??
дякую.
Мама Чели• 09 сентября 2015
А по какой причине расследование? Кто-то пожаловался?

автор Виннипуховна • 09 сентября 2015
ні,
по типу ганяла гроші по картках щоби отримати коди, що дає приват...
мені ті коди в 100 років не потрібні. я 3рази підряд, за 5хв, пробувала купити $. ліміти не перевищувала, а в них мабуть автоматом блок карти
Мама Чели• 09 сентября 2015
Ответ дляВиннипуховна
ні,

Они уже не знают, чем себя занять. Кому нужны те шикарные коды.
ПриватБанк• 09 сентября 2015

Виннипуховна, доброго дня!
Нам складно прокоментувати ситуацію, що склалася, так як зазначених даних недостатньо, щоб ідентифікувати Вас як клієнта. Направте, будь ласка, на help@pb.ua Ваші контактні дані, вказавши посилання на відгук.
З повагою, ПриватБанк
автор Виннипуховна • 09 сентября 2015
Ответ дляПриватБанк

Виннипуховна, доброго дня!
З повагою, ПриватБанк

дякую! вже написала і обов,язково напишу тут результат.