Дайте ответ, пожалуйста...Никогда не отправляла.А тут на ОЛХ требуют только наложенным
polina2311• 10 сентября 2015
не заберут товар-вам платить туда обратно
подменить незаметно если мелкое
Ответ длякосмонафт
Что бы не подменили, описывацте точно свой товар и плкажите девочкам на Новой Почте. Вообще с Новой Почтой связываться себе дороже. Они на прямую сотркдничают с правоохранительными органами а без паспорта и денег посылку не дадут. Разве что документ левый
У вас инфа устаревшая:
12 червня 2015
’Нова Пошта’ змінює вимоги до документів при видачі відправлень.
Компанія ’Нова Пошта’ планує з 16 червня змінити правила видачі посилок та вантажів у своїх відділеннях. Тепер клієнти зможуть отримувати відправлення без паспорта.
Для цього потрібно буде одночасно виконати дві умови. По-перше, оголошена вартість відправлення не повинна перевищувати 5 000 грн. По-друге, обов’язковою вимогою є наявність у експрес-накладній зворотної доставки.