кружкаЭсмарха• 13 сентября 2015
Мега-Потужний телефон .Бюджетна ціна.Буде попит на товар ?
Велика кількість українців платять лише за марку телефона а не за його якість.На даний час придбати якісний телефон важко,адже ціни значно піднялись в ціні.
Є така можливість постачати дуже потужні телефони з Франції.
По параметрах якщо перейти по ссилці можна чітко дізнатись про його потужність.
Але питання заключається ось в чому ,чи готові українці придбати телефон не відомої марки?
Чоловік користується вже близько року -дуже задоволений.´´Француси люди не дурні´´-постійно каже=)
Хочеться почути думку вашу,буду щиро вдячна за відповіді.
P.S.Вибачте за анонім.Поки що не рекламую ніяких послуг ,лише цікавить думки ваші )
Результат:
вже голосів:
9 (50%)
Так
9 (50%)
Ні
Сестрица Алёнушка• 13 сентября 2015
А цена? Я б наверное не взяла не известную марку, подумала что Китай подсунут
Сестрица Алёнушка• 13 сентября 2015
Ответ длякружкаЭсмарха
4.300 приблизно виходить
Дорого! Нет. За эти деньги можно самсунг взять
кружкаЭсмарха
• 13 сентября 2015
Ответ дляЯ не такая
И мне интересно
Чоловіку привезли знайомі цей телефон.я думала що це китай ,читаю назву перший раз чую .Звикла бачити по т.в відомі марки.Але усі ці Гелексі і Лєново лежать у брата в ремонті ,він не хоче навіть їх ремонтувати.Шкода лише тих грошей які люди викидають лише за рекламу
Цей апарат виробляє франція.Ми його в салон принесли щоб хлопці оцінили .Коли вони його розібрали .сказали що дуже сильний апарат,і якщо з´яиться в нас то буде дорого коштувати.
Потрындельница• 13 сентября 2015
Ответ длякружкаЭсмарха
4.300 приблизно виходить
Вы шутите, это не бюджетная цена!!! Бюджетная - это 1000, максимум 1500. за 4300 пусть по неизвестному телефону яценюк разговаривает
кружкаЭсмарха
• 13 сентября 2015
Ответ дляСестрица Алёнушка
Яка моделька ?В мене самсунг-дякую .я маю з чим зрівняти
кружкаЭсмарха
• 13 сентября 2015
Ответ дляПотрындельница
Я маю на увазі зрівняти не по ціні а по його потужності.
Я ще точно незнаю.Хочу лише дізнатись про доставку його сюди.Коли мені привезуть я зможу точно знати остаточну ціну.
кружкаЭсмарха
• 13 сентября 2015
Ответ дляЛюда Людоедова
Ссылка указывает на нигерийский магазин, а не на францию.
правильно,я шукаю саму доступну ціну для нього
После 18• 13 сентября 2015
Ответ длякружкаЭсмарха
3680 грн.
3гб озу вместо ваших 2, разрешение больше, ппи больше, памяти больше, камера лучше, андроид свежже и т.д. ну вы поняли...
Потрындельница• 13 сентября 2015
Почитала о нем, хороший телефон, в Африке продается уже как 2 года. В Египте стоит 999 египетских фунтов, это около 2800 гривен.
кружкаЭсмарха
• 13 сентября 2015
Ответ дляПосле 18
3680 грн.
Все можливо,але я не користувалась ним,в руках не тримала тому не можу нічого сказати і порадити
После 18• 13 сентября 2015
Ответ длякружкаЭсмарха
это был ответ на ваш вопрос. не будет спроса, слишком дорого за такой слишком ноунейм.
кружкаЭсмарха
• 13 сентября 2015
Ответ дляПотрындельница
Знаю,він класний.
З Єгипту немає можливості привезти.але це було б взагалі супер
кружкаЭсмарха
• 13 сентября 2015
Ответ дляПосле 18
Можливо так..
кружкаЭсмарха
• 13 сентября 2015
Ответ дляfrolik
Это китайская марка, а не французская. Не очень его хвалят.
А де можна прочитати відгук негативний?
кружкаЭсмарха
• 13 сентября 2015
Ответ дляfrolik
Не те щоб негативний, але і не схвальний, оцінка 3 з 5:
Треба прочитати докладніше.
В нас з ним ще не було проблем ,поки
Быстровочка• 14 сентября 2015
бюджетная цена.....Вы что издеваетесь??? За 4 000 взять телефон неизвестной марки это даже смешно...Вы сами толком ничего о нем не знаете,кроме того что кум брата свата хочет заработать денег...