Пушап Ми• 15 сентября 2015

Booking.com

Ніколи не бронювала готель на цьому сайті.
Підкажіть, будь ласка, як це робиться.
Мені потрібне бронювання готелю, котре не оплачується на перед.
Я зайшла на сайт вибрала готель, де безкоштовно можна відмінити бронювання, але там потрібно вказувати № кредитки. До чого мене це зобов´язує? Коли я не відміню бронювання, то будуть списані кошти? Не розумію
Є готелі, де не потрібно вказувати № карти, але бронювання готелю там відмінити не можливо. У випадку не заїзду -штраф. От тільки не розумію, куди ж цей штраф будуть нараховувати?
Підкажіть, будь ласка, хто вже бронював готель. Дякую
golublexa3• 15 сентября 2015
если просят № карточки, то будут блокировать на ней суму брони.

автор Пушап Ми • 15 сентября 2015
Ответ дляgolublexa3

На сайті пише, що оплата при прибутті в готель, відмінити бронь можна безкоштовно. Але при цьому просять вказати № карти, навіть чужої. Це якось нелогічно.
Лыжи со вспышкой• 15 сентября 2015
Ответ дляПушап Ми

Безкоштовна відміна бронювання за день або 2 до заїзду, якщо відмінити пізніше, ніж це описано, то знімуть кошти з картки.
LittleAsia• 15 сентября 2015
Пересмотрите много вариантов жилья и тогда найдете то, что нужно.
Не знаю о какой стране речь, но в Европе ОЧЕНЬ ЧАСТО не требуют предоплат и данных карточки апартаменты. Так и пишется ’Оплата по приезду’.

Указание номера кредитной карты и CVV используется очень по-разному.
Одни сразу после этого списывают деньги (часть или за весь период проживания).
Другие проверяют живая ли карта, блокируя и возвращая небольшую сумму (эквивалент 1-2 евро)
Третьи не делают ничего, но если не приедете, то они постараются списать с указанной карты всю сумму проживания.
Это ответ на вопрос зачем нужны данные карты.
Как будет вести себя тот или иной отель с данными вашей карты узнается только опытным путем.
golublexa3• 15 сентября 2015
Можно отменить бесплатно до определенной даты указанной в брони, затем если Вы не приехали и не отменили заранее бронь, с Вашей карточки списывается стоимость 1 суток прибывание в отеле.
автор Пушап Ми • 15 сентября 2015
Ответ дляЛыжи со вспышкой

Але є готелі, котрі не потребують вказування № кредитки, але у випадку не прибуття буде нараховано штраф, куди нараховується штраф? Там вказують лише місто і № тел. Виходить, що якщо я зареєструю свого сусіда, то з нього будуть вимагати штраф?
Мама Карло• 15 сентября 2015
а я бронировала на январь и номер карты нигде не указывала..и в отеле указано, что карта не нужна...каким образом в таком случае, если что, будет платится штраф?
автор Пушап Ми • 15 сентября 2015
Ответ дляLittleAsia

Спасибо
автор Пушап Ми • 15 сентября 2015
Ответ дляМама Карло

От і я про це й питаю, теж не розумію

автор Пушап Ми • 15 сентября 2015
Ответ дляgolublexa3

Спасибо, понятно
Мама Карло• 15 сентября 2015
Ответ дляПушап Ми

От і я про це й питаю, теж не розумію

а мені ще цікаво чи суми не змінюються після бронювання? а то ми забронювали по смішні ціні в серпні
Лыжи со вспышкой• 15 сентября 2015
Ответ дляПушап Ми

Робила дуже багато бронювань на букінгу, але з таким ніколи не стикалась, щоб картку не вимагали і були штрафи за невчасну відміну...
Покажіть, що саме ви бронюєте?
Лыжи со вспышкой• 15 сентября 2015
Ответ дляМама Карло

Не змінюються.
golublexa3• 15 сентября 2015
Ответ дляМама Карло
Они Вам должны выставить счет на бронь, после оплаты подтверждается бронь. Но есть отели которые не требуют предоплаты и № карточки, только просят заранее предупредить, если Ваш приезд отменяется.
автор Пушап Ми • 15 сентября 2015
Ответ дляЛыжи со вспышкой

Покажіть, що саме ви бронюєте?

http://www.booking.com/hotel/pl/restauracja-nad-os...
Лыжи со вспышкой• 15 сентября 2015
Ответ дляПушап Ми

Посилання 67 помешкань видає...
Мама Карло• 15 сентября 2015
Ответ дляЛыжи со вспышкой

Покажіть, що саме ви бронюєте?

https://www.booking.com/searchresults.uk.html?aid=...
автор Пушап Ми • 15 сентября 2015
Ответ дляЛыжи со вспышкой

Посилання 67 помешкань видає...

Вибачте. не вдала ссилка. Там скрізь пише: Бронювання можливе без кредитної картки. У формі з приватних даних заповнюється лише місто і № тел і ще мейл. Але одразу є помітка, що у випадку не заїзду - штраф .
автор Пушап Ми • 15 сентября 2015
Там скрізь пише: Бронювання можливе без кредитної картки. У формі з приватних даних заповнюється лише місто і № тел і ще мейл. Але одразу є помітка, що у випадку не заїзду - штраф і відмінити таке бронювання не можливо

автор Пушап Ми • 15 сентября 2015
Стосовно бронювання готелю з використанням № карти все зрозуміло. Дякую