100pudov• 16 сентября 2015

Новий вид розводу чи крик про допомогу?

Сьогодні написав мені в однокласники хлопець ніби-то доброволець з зони бойових дій АТО. Їхня група зараз знаходиться в такому місці, що не має змоги поповнити рахунок на телефон. Просив допомогти. Запитала скільки хоче, відповів що скільки зможу. Насторожило те, що ні друзів на сторінці не має, ні нормального реального фото, кинуті декілька фоток лівих про війну пару днів тому. Прізвище і ім´я теж видно, що вигадані. Що це? Новий вид розводу на гроші?
Капитанша• 16 сентября 2015
развод
ОноВамнадо• 16 сентября 2015
Неоднократно в Одноклассниках такие просьбы получала. Игнорирую, конечно...
Бочка порохУ• 16 сентября 2015
однозначно шахраї

через волонтерів можуть поповнювати, якщо є вихід у нет.
Бабка_в_кедах• 16 сентября 2015
Мне на скайп такие смс приходят часто..
Бедная Лиза• 17 сентября 2015
в основном таким теперь зеки промышляют, не ведитесь...