Эскиз бесконечности• Изменено вчера в 13:51

Діти і готель

Щойно в котрий раз передивилась ситуацію з трирічною Мадлен, яка зникла з номеру готелю. Батьки вечеряли в ресторані, а діти спали в номер. І ось в один вечір, одна дівчинка зникла.
Пройшло майже 20 років. Справа на місці. Дитину не знайдено.

А ви лишали/лишаєте неповнолітніх дітей самих в номері, шоб відпочити ввечері? Якщо так, то з якого віку? І що мотивує піти гуляти, знаючи, що дитина там сама, а у співробітників є доступ до всіх номерів і не всі співробітники психічно здорові та адекватні?
Зробіть вибір:
вже голосів: 48
Так
Ні
Тиц
ВерСаСе• вчера в 13:52
У меня двое, старшая если что, присматривает за младшим. Но это крайне редко когда они одни могут остаться.

Магиня• вчера в 13:53
Так, залишаю без проблем. Відпочиваю в спокійних місцях
ПП-шница• вчера в 13:53
Ми гуляємо ввечері всі разом і діти, і дорослі
Меряю от 0• вчера в 13:53
Так залишала
З років 5.
Перловая Кашка• вчера в 13:54
Не залишаємо. По молодості залишала, але була молода-дурна. Безпечна
Интимная• вчера в 13:54
Оставляла , с 1 года , знала что не просыпаются ночью, была спокойна, раз в час на всякий случай кто-то бегал в номер смотрел
Меряю от 0• вчера в 13:54
Ответ дляПП-шница
Пощастило вам з дітьми
Мої якщо хочуть спати, то це капець
Перловая Кашка• вчера в 13:54
Ответ дляИнтимная
А якби в номері дитини вже не було?
ПП-шница• вчера в 13:55
Ответ дляМеряю от 0
Пощастило вам з дітьми
Мої якщо хочуть спати, то це капець
Так і я хочу спати теж.

ПП-шница• вчера в 13:56
Ответ дляМеряю от 0
Пощастило вам з дітьми
Мої якщо хочуть спати, то це капець
Коли були маленькі, могли в візочку заснути, гуляли зі сплячими
автор Эскиз бесконечности • вчера в 14:00
Ответ дляПП-шница
У дітей немає графіку сну? Гуляєте до ночі, потім приходите і вкладаєте опівночі?
автор Эскиз бесконечности • вчера в 14:02
Ответ дляИнтимная
За дитину ви спокійні, а де гарантія, що співробітнику готелю з ключами від номеру не приглянеться ваша дитина?
Магиня• вчера в 14:02
Ответ дляЭскиз бесконечности
На відпочинку нема ніякого графіку. Можемо гуляти і до 3 ночі, але якщо це гулянка без дітей, то вони залишаються
автор Эскиз бесконечности • вчера в 14:03
Ответ дляПП-шница
А після візочку як?
ПП-шница• вчера в 14:04
Ответ дляЭскиз бесконечности
Чого немає, все є. Приходимо і вкладається о 22. Зараз старші, можемо і пізніше на відпочинку/канікулах дозволити дозволити не лягати. Маленьких - просто сплячих перекладали у ліжечко з візочка.
Меряю от 0• вчера в 14:03
Ответ дляПП-шница
Мої ніколи не хотіли спати в візочках
Ну може до року
Після ні.
ПП-шница• вчера в 14:03
Ответ дляЭскиз бесконечности
А після візочку як?
Перекладаються в ліжечко і дитинка спить собі далі
Синди Кроуфорд• вчера в 14:04
Оставляю я не верю что просто исчезла или улетучилась , там везде по всей территории камеры стоят .
автор Эскиз бесконечности • вчера в 14:04
Ответ дляМагиня
Тобто, ви лишаєте дітей в номері і йдете гуляти до 3 ночі?

Все буде• вчера в 14:04
А сколько детям было?
Магиня• вчера в 14:05
Ответ дляЭскиз бесконечности
По-різному буває, інколи з дітьми гуляю. Якщо вони хочуть спати, то їх залишаю
Синди Кроуфорд• вчера в 14:05
Ответ дляЭскиз бесконечности
Да я могу оставить детей спать и спокойно пойти дальше гулять . Детям 15 и 10
ПП-шница• вчера в 14:05
Ответ дляМеряю от 0
Мої ніколи не хотіли спати в візочках
Ну може до року
Після ні.
Мої денний сон лише у візочках спали, я жила на вулиці і влітку, і взимку. Ще в авто гарно спали. З ними малими класно було подорожувати.
автор Эскиз бесконечности • вчера в 14:06
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ви не дивитесь історії зникнення людей?
Купа випадків, де люди «зникають», камери магічним чином «не фіксують», а тіло знаходять пізніше…. Або не знаходять
автор Эскиз бесконечности • вчера в 14:07
Ответ дляПП-шница
Я маю на увазі, коли підростають. Після року
Меряю от 0• вчера в 14:07
Ответ дляПП-шница
Ну от кажу, вам пощастило з дітьми
В мене ні одна не хотіла спати в візку
Ну в авто то таке, я більш про посиденьки ввечері в компанії
Синди Кроуфорд• вчера в 14:07
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ви не дивитесь історії зникнення людей?
Тогда только шапочка из фольги и сидеть дома. С таким успехом в той жопе которой мы живем можно и на улицу не выходить
Магиня• вчера в 14:08
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ви не дивитесь історії зникнення людей?
Людина може зникнути будь-де, навіть просто по дорозі до школи чи на роботу
ПП-шница• вчера в 14:09
Ответ дляЭскиз бесконечности
І після року, і після 3. В мене донька зараз в 12 років, сідає в авто, автобус - через 15 хвилин вже спить.
Магиня• вчера в 14:09
Ответ дляМеряю от 0
Ну от кажу, вам пощастило з дітьми
В мене ні одна не хотіла спати в візку
Це залежить від ваших звичок. Я з дітьми подорожую від народження в дуже різних форматах, тому вони сплять і їдять де завгодно