Кудряшка Сью• 17 сентября 2015

Якщо б ви випускали вишукану мереживну білизну білизну, як назвали б бренд?

Якщо б ви випускали вишукану мереживну білизну білизну, як Agent Provocateur,Lisa Charmel, Aubade, Antigel назвали б бренд?
Роза завяла• 17 сентября 2015
За это вообще то деньги платят
Бегущаяпо• 17 сентября 2015
просто и незамысловато. что бы покупатель мог с первого раза запомнить название, заодно и прочитать его правильно.
Опля Картопля• 17 сентября 2015
Пухлые губки
Кому нужны эти непонятные замысловатые названия на английском.
Нужно на понятном и понятное.
Опля Картопля• 17 сентября 2015
Аубад - прям матюк какой то
Опля Картопля• 17 сентября 2015
Антигель ))))
Коренная киевлянка• 17 сентября 2015
Да пофиг как оно будет называться! Если качество на уровне и хороший маркетино.
Солнечный день• 17 сентября 2015
pretty women
sweet luxury
Опля Картопля• 17 сентября 2015
Назовите Спокусниця
Закидай меня камнями• 17 сентября 2015
Romantik
Закидай меня камнями• 18 сентября 2015
ох и ник у меня
АлывердЫ• 18 сентября 2015
Мало інфи. Яка філософія бренду? Чим ви відрізняєтесь від того ж провокатора? Чому я маю іти до вас, а не до них?
Очень-очень• 18 сентября 2015
Мережка, Кружевница, Констанция, Скарлетт...
автор Кудряшка Сью • 18 сентября 2015
Ответ дляАлывердЫ

Це не буде зовсім нова білизна, нового на теперішній час вже епридумаєш (все вже придумали до тебе), але я хочу створювати білизну аналог того ж самого Провокатора, з хорошої сировини, тільки щоб кружевна білизна була більш доступніша в ціні, адже кожна жінка хоче почуватись жіночною, спокусливою, мати неповторний шарм, і причому, щоб річ була якісна а комфортна і при цьому коштувала не ціле состояние!
Дюагональ• 18 сентября 2015
ЛолитА
Зяблик протестант• 18 сентября 2015
Пісенька
АлывердЫ• 20 сентября 2015
Ответ дляКудряшка Сью

Як я зрозуміла, ключове тут ’спокуслива’. Отже, будете просувати товар як білизну для сексу. Те, що вона якісна і зручна- це само собою. Тому можна спробувати виїхати на темі непристойності, обираючи найпровокативніші назви. Згадайте про бум на ’50 відтінків’. Адже кожна жінка мріє перевтілитися у секс-богиню, хоча б у межах своєї спальні. Наприклад, використати щось з цих слів:
Red light str.- тут без коментарів ясно:)
PrivArts (тут кожен може прочитати своє: і private party - приватна вечірка, і private parts - інтимні міся, і art - мистецтво)
Sassy - дрянная девченка, Shame - сором, Sin - гріх (але щось не вистачає, треба додумати)
Pushbutton - буквально кнопка. Але у контексті білизни це буде круто, це буде ТА САМА конопка.
PushBush - це кумедна назва. Пуш - це пушап, всі знають. Буш - це кущі, ті самі кущі, у когось є, а в когось ретельно видаляються.
Українські назви я би не брала, хоч і дуже люблю свою мову. Ну така у нас психологія. У білизні ’Шалунья’ чи ’Вікусін секрет’ будеш почуватися менш сексі, чим у білизні ’Victoria´s secret’

Private
АлывердЫ• 20 сентября 2015
Можна ще на дамочках виїхати - щось типу Мерлін (та що Монро), Гейша, Мата Харі. Тільки обов язково переіряйте, гугліть, чи є щось подібне. Бо яот, наприклад, хотіла запропонувати назву ’Прелюдія’ на англ, а такий бренд вже є.
АлывердЫ• 20 сентября 2015
І ще згадалося. Є такий бренд косметики Нарс. Знаєте, як у них рум яна називаються? Оргазм, Горло, Паніка, Сексапіл, та подібні. Суцільна срамота! А народ купує, аж пищить.
автор Кудряшка Сью • 20 сентября 2015
Ответ дляАлывердЫ

Private

Дуже багато цінних порад, врахуєм ;))
Якщо запустимо проект, з нас перші зручні та натуральні трусики в подарунок!
АлывердЫ• 21 сентября 2015
Ответ дляКудряшка Сью

Дуже багато цінних порад, врахуєм ;))
:)