Марічки, Марійки, Машеньки, Машульки, Маші, Марусі..... - Вітаю з днем ангела!
Хай ваш ангел оберігає вас, та вашу роджину, ваших друзів. І дарує вам щасливу і довгу долю!!!

привітала зранку мамусю, сестричку, племінницю. А тепер вирішила всю Україну привітати з цим великим святом!
Ответ дляСхема сыра
Ой дякую Вам!!! Я й не знала,що сьогодні наш день ангела.

Ответ дляПросто звязда
велике свято?
, Танечка, а за что у вас бан пожизненный интересно?
адміністрація не відповідала. Але сказали що це лише на анонім бан
Гл. Амурная• 21 сентября 2015
Ответ дляtanechka31
Я помню тему, где вы создали клон и вас разоблачили. за это и бан, наверное.
Ответ дляГл. Амурная
Я клонів не створювала!
Ответ дляГл. Амурная
зараз тема про мене.
захотіла привітати Марійк)
Якщо ви Марія - то я вас вітаю!!!!