Реквизиты для оказания помощи: Карта Приватбанка: 5457 0829 0185 9855 Жунь (Новикова) Ольга Владимировна
Полные реквизиты для переводов из других банков: Получатель: ПАО КБ ПриватБанк Код получателя (ОКПО, ЕГРПОУ): 14360570 Код банка получателя (МФО): 305299 Счет получателя (транзитный счет): 29244825509100 Назначение платежа: зачисление на карту 5457 0829 0185 9855 Жунь (Новикова) О.В., благотворительная помощь на лечение ребенка
4. Сарафан Cherokee, розмір 68 (3-6 міс). Довжина 40 см, ПОГ 27 см. Хороший стан. 15 грн
5. В’язана кофта ТМ ’Лютик’ на блискавці з капюшоном, розмір 68, бавовна 100%. Довжина 25 см, ширина 26 см, рукав від горловини 23 см. Стан хороший. 10 грн
6. В’язана кофта ТМ ’Лютик’ з гудзиками на плечі, розмір 68, бавовна 100%. Довжина 24 см, ширина 22 см, рукав від плеча 19 см. Стан хороший. 10 грн
Яскраві штанці, вузенькі! Розміру не знаю. Нам віддали, але ми не проходили по габаритах. На худеньку дівчинку. Орієнтуйтеся по замірах: талія - 22 см, довжина - 53. Стан чудовий. Ціна - 25 гривень.
Пишете polovinka в ОП (лічку), що купите лаки, а потім оплачуєте на карту Приватбанка 5211537317159940. Іринка підтверджує платіж. Ви пишете в ОП продавцю адресу, куди висилати. Все дуже просто. Дякуємо Вам за допомогу Ясі!
Дякую за підказку, Іринка це автор теми яка допомагає збирати кошти?
Гроші перераховувати після того як polovinka дасть підтвердження що я можу купити цей лот.
Трикотажна спідничка у скандинавському стилі. Нова. Розмір 36. Маломірить. Заміри: по талії в нерозтягнутому вигляді 23 см, довжина 34 см. Ціна - 35 гривень
Легенька вітровка з плащовки без підкладки, зовсім тоненька, альтернатива кофті на прохолодний літній вечір або захист від дощу у теплий літній день Розмір 3-4 роки. Ціна – 10 гривень
Картина 110 на 75 см. Масляная. Полотно - фанера. Нижний правый угол неровный (дефекты полотна). Красивая. Прекрасно украсит офис или дом. Без рамки. Художник перерисовывал идею у другого. Советую. Самой нравится. Заставляет задуматься. 400 грн. (Ясе всё). Торг.