ЯНаПэПэ• 30 апреля 2013
Девченки а кто знает график Укрпочты в праздничные дни????
все есть на сайте Укрпочты
Для повного та якісного задоволення користувачів послугами поштового зв’язку, організації своєчасного оброблення, перевезення та доставки поштових відправлень, виплати пенсій та грошової допомоги у період Першотравневих свят, святкування Великодня та Дня Перемоги:
· 1, 2, 5, 6, 9 травня 2013 року працюватимуть такі об’єкти поштового зв’язку >>> Режим роботи.docx
· 3, 4, 7, 8, 10 травня 2013 року відділення поштового зв’язку УДППЗ «Укрпошта» працюватимуть у звичному режимі роботи.