Я такая боевая• 13 октября 2015

ВИ працюте з оріфлейм???????

шукала роботу на дому, поскільки зараз в декреті. більшість оголошень зводиться до компанії оріфлейм. вакансії різні, суть одна - треба шукати клієнтів, розміщувати рекламу, проводити консультативну роботу... стверджують, що купувати не потрібно.... хто вже цим займається, поділіться досвідом. чи реально цим заробити?
Результат:
вже голосів: 42
28 (66.67%) ні, це розвод для лохів
10 (23.81%) свій варіант
4 (9.52%) так, я сама так працюю і маю дохід
makuhanazara• 13 октября 2015
беру іноді щось для себе...як робота мережевий маркетинг не моє
ole4ka_ol• 13 октября 2015
ідея не погана. але того оріфлейму вже багатезно. працюю з Фаберлік по тому ж принципу. конкуренція менша та й асортимент більший. звісно, що працювати треба. не лохотрон
ole4ka_ol• 13 октября 2015
і купувати потрібно, для себе. в оріфлеймі 150 бб для доходу, а 200 бб якщо відкрита міжнародна віточка. в Фаберлік 50 бб. п.с. і нема такого поняття як пасивний дохід ніде. тобто постійно треба робити замовлення і щоб були відриви, інакше грошей не платитимуть. п.с. була в оріфлеймі 2 роки тому
автор Я такая боевая • 13 октября 2015
Ответ дляole4ka_ol
і як вам??? мали якийсь дохід?
Alesinda• 13 октября 2015
Я являюсь менеджером, и стала им з 4 каталога)) есть определенные условия для получения дополнительного % с товарооборота группы и это личные продажи на 150Бб. У меня быстро растущая команда, так что присоединяйтесь к нам-)) мы вас научим как делать 150бб и как расти, обучение бесплатно!!!
автор Я такая боевая • 13 октября 2015
Ответ дляAlesinda
я вже це чула не знаю скількиразів. на яку суму треба зробити перше замовлення і в які сроки, щоб отримати мінімальні бб для реєстрації????
Alesinda• 13 октября 2015
У меня для регистрации вы можете сделать самый минимальный заказ, даже и сегодня))) а еще есть акция сделай заказ на 50 бб и получи туалетную воду люсия и набор для коррекции бровей в подарок)))
imperea• 13 октября 2015
Когда-то пробовала заняться, по началу было интересно, что-то новое для себя попробовать, так сказать)) привела одноклассница хорошая, она была в команде уже 3-4 месяца, загорелась на директора вырасти. Это был 2011 год, май месяц. Короче хватило меня на месяц, потом плюнула на все это дело. Люди такие разные, общаешься с ними, отвечают серьёзно - назначаешь им следующую встречу, а они не приходят или морозятся от звонков. Стало так гадко на душе, будто ты не человек и тебя не воспринимают всерьёз, твоё время.
Подруга конечно вышла на директора, но не так как она планировала через 6 месяцев, а только в начале этого года.
Ходила и на семинары, тренинги, встреча директоров в Киеве. Круто и красиво, но это не для меня оказалось. Я не захотела тратить время на пустых и неответственных людей, которые обещают и морозятся.
У них сейчас есть вэбинары, какая-то работа через инет, но я вникать уже не хочу.
ole4ka_ol• 13 октября 2015
Ответ дляЯ такая боевая
і як вам??? мали якийсь дохід?

0 доходу. спонсор лишила ві перейшла в Лр. в Фаберлік теж працюю без спонсора, але зараз виходжу на 6%. це приблизно 250 грн+знижка 25%
Alesinda• 13 октября 2015
Сейчас людей не приглашают в офис, так как офис это уже дома))) я приглашаю только людей из сети интернет, и поверьте есть люди, которые приходят в орик, для того чтобы брать для себя со скидкой, а есть и та категория людей которые хотят выйти на очень хороший доход)))
imperea• 13 октября 2015
А ещё меня начинают бесить эти консультанты ори, ну честно. Все такие на позитиве и до мозга костей такие все промотивированные и в конце предложений ставят кучу знаков!!!!!!!!!!!! Это уже у них патология какая-то
автор Я такая боевая • 13 октября 2015
Ответ дляimperea
мій чоловік каже, що їх там зомбують. я хотіла зареєструватися, спробувати. спочатку казала консультант, що не треба нічого купувати. я створила свою сторінку. тут пише вона мені, що треба зробити замовлення. коли я відмовилася і від замовлення, і від співпраці, то вона така зла зробилася, почала мене виховувати
а ще побачила, що в мене додаток-гра відкрита, так щей лінтяйкою обізвала, мовляв на гру маю час, ан на роботу немаю.
а я собі подумала: це яка ма бути в компанії націнка, щоб мені платили за те, що я купую??????ну не дебілізм...
а вона свято вірить, що заробля і мене в цьому переконувала... нервів з*їла мені....
ole4ka_ol• 13 октября 2015
Ответ дляЯ такая боевая

вам просто попалась негативна людина. ну і фіг з нею. шукайте собі заняття до душі. але покупки обовязкові, від них нікуди не дінешся. товарооборот створює ваша команда. а для того, щоб її знайти треба вкласти багато сил, часу, грошей. тим більше багато консультацій пусті, тобто ті люди, що не купляють продукцію, а чекають чогось. продукцію ви мусите брати та знати, тому що вам рано чи пізно нею доведеться користуватись, а інакше 0 доходу буде
ole4ka_ol• 13 октября 2015
бачу, що багато, хто пише, що розвод. не знаю, чи ви пробували працювати, перш ніж писати. просто компанія відома і дійсно платить. просто треба працювати довго, щоб отримати достойний прибуток. ідея дуже гарна-поміняти магазин. але великий мінус-асортимент. напишу за Фаберлік: асортимент широкий. це і порошки і засоби для миття посуду, для чиски духовок, а універсаальний истячий засіб взагалі підходить для вирішення багатьох проблем. вітаміни для діток (беру Омегу (рибячий жир)) та багато іншого, косметика. зображення в каталозі і в реальності збігаються. в мене зараз є багато клієнтів, які з задоволенням користуються продукцією. я окрім інтернету заробляю на продажах
автор Я такая боевая • 13 октября 2015
от і вір тепер в те,що тобі пишуть про роботу
і де тепер шукати того додаткового доходу? в неті купа різних вакансій, а всі зводяться в одне корито - оріфлейм.....
автор Я такая боевая • 13 октября 2015
Ответ дляole4ka_ol
але, якщо не секрет, наяку суму в мысяць треба продати, щоб мати хоча б тисячу гривень чистого доходу???
ole4ka_ol• 13 октября 2015
Ответ дляЯ такая боевая

напишіть мені повідомлення, я вам розповім
Однозначно• 13 октября 2015
Ответ дляЯ такая боевая

Минимум тысяч на 5. У них наценка около 20%.
Незнакомлюся• 13 октября 2015
Ответ дляЯ такая боевая
дивіться, там була платна реєстрація, що мене вбивало - 40 гривень. і реєструєш людей кажеш щоб вони реєстр. сбі брати мінімум-шампунь, пасту...тобто не багато. але виявилось, щоб отримати свої % кожного каталогу я маю закривати новачка, який робить стартову програму. а стартова по вартості йшла не на шампуньку і зуьну пасту. я кинула. обідно було
Alesinda• 14 октября 2015
Сейчас регистрация 19грн, а меня убивает,тот факт что мне на обычной работе придется трудится 40 лет, чтобы выйти на пенсию, а в орике - потружусь 2 года и пассивный доход)) ну плохо же, правда?
Alesinda• 14 октября 2015
зачем вы должны закрывать новичка? Вы делаете 150 бб это уже зарплата, а если человек под Вами набрал н-е количество бб, то Вам просто идёт прибавка к Вашему %. Это если Вы захотели подарок, и в условиях это сказано, тогда другая ситуация, но и в этом случае есть выход.