Чебуратор• 14 октября 2015
КТО ПОХУДЕЛ после приема Антидепресантов
Дело в том, что набрала 5 ког лишнего веса за 1 год приеме АД.
Вот теперь пробую худеть-а у вас как было..получилось ли похудеть и как
Барышня_Смольный• 14 октября 2015
Внаслідок жорсткої дієти,почала себе погано почувати(психологічні проблеми).Призначили антидепресанти.Стараюсь притримуватись правильного харчування,трохи схудла,але вже не до тієї позначки,що була на вагах,до прийому.Думаю що справлюсь.