Попельшка• вчера в 21:05
Побачила графіки на завтра короче ми без вечері на свято
Просто засмучена. Гроші на продукти немає. Будуть можливо завтра ввечері. А готувати без світла в електробудинку прям святкову вечерю не можливо ( тож як є
Скляна миша• вчера в 22:28
Ответ дляПапина дочка
Если очень хочется, можно доставку заказать или в супермаркете готовое купить. Мы вообще Рождество не отмечаем, так что обычный день - обычный ужин у нас будет.
так само
Плекаю думи• вчера в 22:30
Ответ дляЧукИГеки
Світла нема, вихідного нема, влада явно не хоче щоб ми переходили на новий календар.
Навряд чи 6-7 січня все це з´явиться.
No problems• вчера в 22:35
Ответ дляПопельшка
А про грошей немає на продукти? Гроші мають дати ввечері. А готувати вже немає можливості бо світла не буде.
У Вас зовсім не в світлі проблема, а що Ви так впритик по грошах живете, а якщо не дадуть? А як щось непередбачуване?!
Барабан для дорослих• вчера в 22:37
Якби не укр.мова, думала б, що Таня пише їй бо.
Все погано, чоловік поганий, то не їм, те не їм, готувати не вмію...
Забрызжу ядом• вчера в 22:42
Ответ дляNo problems
По ходу автору на все інше пофіг, живе одним днем. Якщо завтра ввечері дадуть грощі то поїсть, а якщо гроші не дадуть, то виходить і наявність світла не врятує.
Забрызжу ядом• вчера в 22:45
Ответ дляПопельшка
Знову що не зрозуміло? Якщо гроші з´являться це добре, а готувати я вже не зможу бо світла не буде.
У вашому випадку то саме менше,за що точно варто турбуватися.
Попельшка
• вчера в 22:50
Ответ дляNo problems
Так склалися обставини. Вперше так.
Не стесняюсь• вчера в 22:52
Ответ дляArctic777
Надоели с этой едой
У вас тоже газ, я так понимаю...
Попельшка
• вчера в 22:52
Ответ дляБарабан для дорослих
Де я писала що все погано.
Я написала що засмучена, через те що так склалися обставини.
І так я не їм і не вмію готувати деякі страви що тут такого?
Як завжди все перекрутили
Мамин тріль• вчера в 22:52
Ответ дляПапина дочка
Каждый свое только видит. Я вчера смотрела графики за 2 месяца. Больше всего отключений было в группе 1.1 - 298,5 ч и 2.2 - 298. 1.2 и 2.1 - по 297. А в группе 6.2 которые постоянно в комментах в тг ноют что без света дольше всех - 278. Вот так то
Ага. Только по этой группе, свет всегда только ночью и немного днем, утром когда идёшь на работу нет. Вечером приходишь нет. Хотите скрины, сброшу. А так я тоже подофигела , чтгтиак много света в этой группе
Не стесняюсь• вчера в 22:57
Ответ дляArctic777
Конечно, у людей мозги в майонезе, пусть едут в села и там себе варят еду
А.аа..., вы видно только из села приехали, тогда понятно
Экспертиза• вчера в 22:57
Ответ дляПопельшка
на кредитках уже все(( в минусе, и у мужа и у меня. Подруге я уже должна тоже. Зп 1го. Одна надежда что мужу может завтра что-то подкинут ( двоє дітей підлітків. Якщо не дадуть то ні Різдва ні новий рік ні подарунків(. Вперше така жопа з фінансами
Таня?
Папина дочка• вчера в 22:58
Ответ дляМамин тріль
А по каким не так? У всех в основном только ранним утром (у нас вот в воскресенье был за целый день только с 4 до 9 утра, когда мы еще спим) или ночью тот свет.
Экспертиза• вчера в 23:01
Ответ дляПопельшка
то святкуйте різдво 7го
тільки гроші відложіть як з´являться
але я так поняла в вас їх вічно нема
так що як будуть ввечері купіть піцу з колою в сільпо, от вам і свято
тільки гроші відложіть як з´являться
але я так поняла в вас їх вічно нема
Фрау Донна Роза• вчера в 23:02
Ответ дляПеремелица
При свічках може бути чудовий вечір
конечно, в холодной квартире без горячей еды - просто романтИк
Попельшка
• вчера в 23:04
Ответ дляЭкспертиза
то святкуйте різдво 7го
тільки гроші відложіть як з´являться
але я так поняла в вас їх вічно нема
тільки гроші відложіть як з´являться
але я так поняла в вас їх вічно нема
Ні не вічно .... Відкладати поки не буде з чого. Бо по кредитах борги за один місяць не закрити(((
Перемелица• вчера в 23:08
Ответ дляФрау Донна Роза
Та нормально.
ТихоЯ• вчера в 23:29
Ответ дляparele
Ну а кто ещё виноват, если Вы такого мужа выбрали?)
Обычно с возрастом приходит мудрость. Но иногда возраст приходит один. Вот это о вас.
Котогосподиня• вчера в 23:41
А я отправила дочь к тетке в Польщу, пусть хоть 10 дней поживет человеком. первым делом дочь по приезду чуть не легла мордой в асфальт от салютов, про которые она забыла, и сказала, что нг будет в ванной с миской оливье встречать.
Вот так.. Бедные наши дети
Тут надолго• 1 час назад
Ответ дляNo problems
Ось такі розумнички як ви швидко встали і накидали автору варіанти де можна підзаробити грошенят на свята, або де чоловікові можна підзаробити?? Не в шкоду основній роботі або військовій службі до речі... Бо як засуджувати так ви наче комсомольське радіо, тут як тут у кожній темі, а як до діла доходить то ви поняття не маєте з чим населення зараз вимушене зтикатись Тому якщо ви особисто накидаєте розумних варіантів і порад і автору і всім нам по заробітках, моя вам повага. Ну а якщо просто прийшли ротом своїм чорним сюди потрясти, то знайте про те що настане той день коли і вас будуть люди прості судити, довго та прискіпливо і прямо як ви колись їх. Та і взагалі то із чужих бід та горя насміхатись у свята, то такая собі ідея до речі...