Девочки, никому не навязываю своё мнение, но может быть кто-то лишний раз задумается. Кто-то воцерковлен, кто-то иногда заходит в церковь. Но многие родители крестят деток, много люлей на Пасху идут в храм, на Рождество. Вроде как православные люди. И вот в "сезон" опять на каждом шагу разговоры про "праздник" хэллоуин, деток "наряжают", даже стихи учат к случаю. Но ведь это же противоречит православной душе! Ну какой хэллоуин??? Получается или православные каноны не так много значат для нас, и не так всё серьезно с пониманием ценностей. Просто подумайте. Извините за много букв.
кнопкодав• 24 октября 2015
Ответ дляЖенамужная
Я теж не вважаю його святом і діти не вважають, просто спосіб урізноманітнити заняття на англійській. Вважаю важливішим щоб діти знали і святкували наші свята, розуміли їх суть, полюбили традиції. Але якби Ви аргументували гріховність участі в дитячому заході з нагоди американського свята, ми б змогли замінити його походом куди-небуть))Я зараз не активно практикуюча християнка, але не безнадійна))багато чого не знаю, тому і запитала у Вас.
А, вибачте, не зрозуміла )) Постараюсь коротко, якщо сможу ))
Кельти 31-го жовтня відзначали Самайн, кінець старого року та початок нового. У всіх будинках гасло світло, і заплювали знову від вогню жерців-друїдів. За їхнім віруванням в цей день ставала тонкою завіса між світом живих та чарівніх істот, які ставились до людей вороже. З цим було пов*язано безліч звичаїв. Кельта вважали, чтов цю ніч можна легко перейти з одного світу в інший. Тому шанс зустріти таку істоту в ночі був дуже великим.
Після християнізації Британії в цей день Католицика Церква установила свято Всіх Святих, але у свідомості людей день Всіх Святих ототжнився з Самайном. Головним святом для себе цей день обрали для себе сатаністи та відьмаки (шабаші та чорна месса). Для православного християнина хелоуін це язичницьке свято, католицьке свято (у православних День Всіх Святих відзначається в неділю після Трійці), а також відьмацьке та сатанинське свято.
кнопкодав• 24 октября 2015
Ответ дляСвоего не предлагать
Правильно, пусть на Пасху идут ’святить’ водку с колбасой, как их родители :) И на кладбищах в поминальные дни пиры устраивают...Вот это наше православие. Увы.
ні, це не наше Православ*я.
Своего не предлагать• 24 октября 2015
Ответ длякнопкодав
ні, це не наше Православ*я.
А какое? Другого нет. Сама православная церковь репутацию православия пятнает больше всех, ежедневно.
кнопкодав• 24 октября 2015
Ответ дляСвоего не предлагать
Церква не заплямовує, заплямовують Православ*я люди, які називають себе православними, хоч насправді такими не яляються. Православні не кричать на вулицях, не агітують нікого, вони роблять свою справу. Хто хоче знайти істину, її обов*язково знайде.
Своего не предлагать• 24 октября 2015
Ответ длякнопкодав
Только не в православии:) Онли бизнес и ничего больше. Быть сатанистом и то честнее.
кнопкодав• 24 октября 2015
Ответ дляСвоего не предлагать
Ваше право, ні в якому разі не посягаюсь на нього.
Пі.Сі. просто для саморозвитку, яку релігію вважаєте не бізнесом?
Аноним_Галя• 24 октября 2015
Ответ длякнопкодав
У древних славян этот день когда-то также почитался, как поминальный и назывался ’Деды’. В ночь на 01 ноябряя не убирали блюда со стола, так как считалось, что души умерших приходят в дом на ужин.