Виниловая пластинка• 26 октября 2015
Давайте зупинимо це разом!
Відмінити позачергову вакцинацію від поліомієліту дітям дошкільного віку
ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:
Дана вакцинація не має під собою належного обгрунтування, тому що:
1. 2 випадки вакциноасоційованого поліомієліту не є епідемією;
2. умови проведення вакцинації без відокремлення дітей без щеплень та щойно вакційованих навпаки створюють загрозу епідемії;
3. вакцину у даній формі у странах ЄС не застосовують;
4. умови ії транспортування та зберігання викликають массову недовіру в суспільстві.
100pudov• 26 октября 2015
и не правильно сформулирована, сейчас возьмут и запретят непривитым детям в сад ходить реальным (а не вымышленным приказом), а полгода ребенка дома держать не каждый может
Виниловая пластинка
• 26 октября 2015
Ответ для100pudov
так уже запретили.
Виниловая пластинка
• 26 октября 2015
Ответ для100pudov
откуда Вы такое взяли?
в саду сказали.
100pudov• 26 октября 2015
Ответ дляВиниловая пластинка
в саду сказали.
а Вы бумагу спрашивали? приказ реальный Вам показывали? такого приказа нет! в Законах про это не написано. умейте отстаивать свои права
Виниловая пластинка
• 26 октября 2015
дело даже не в бумаге, почему не привитые дети должны страдать.
страшно отводить ребенка в такую среду.
Виниловая пластинка
• 26 октября 2015
Ответ дляБезникая
А я не могу проголосовать.Все время система тупит,не могу войти.
сайт перегружен...