Де подивитись хороші кутові дивани за адекватною ціною в Києві-Борисполі. Потрібно купити швидко але не знаю як по якості і ціні. Всюди їздити не маю можливості а в неті так не оціниш. І бюджет не великий зовсім. В районі 10000грн. Поможіть! Буду дуже вдячна
Screenshifango• 29 октября 2015
Ответ дляlilikas
ул.Братиславская,ТЦ Б-52 возле Троещинского рынка.Мы там себе купили диван.
Плюсуюсь! В-52 - шикарный выбор диванов, я себе оттуда сегодня диванчик притащила.