Радость моя• 03 ноября 2015

Должен платить или нет????

У меня дочь поступила на контракт, хочу стянуть с бывшего половину оплаты за учебу, с дочкой вообще не общается около 10 лет, алименты не платил- потом судом заставила, доход у него прям отличный, моя дочь у него единственный ребенок.Завтра суд на продление алиментов до 23 лет, бывший соглашается платить только 350 гр ребенку.Есть какой то закон что обязывает платить 1/2 за учебу????
Стекловыжималка• 03 ноября 2015
размер алиментов устанавливается судом

Я не тону• 03 ноября 2015
только 25% как и алименты!
Страхованная• 03 ноября 2015
25% его официального дохода, больше не стянете.
Ло Шарик• 03 ноября 2015
так че за 10 лет не могла нового мужа найти.он бы и порешал все?
Трынди-брынди• 03 ноября 2015
а я считаю надо пробовать

есть еще такое понятие как -додаткові витрати
Трынди-брынди• 03 ноября 2015
Стаття 185. Участь батьків у додаткових витратах на дитину

1. Той з батьків, з кого присуджено стягнення аліментів на дитину, а також той з батьків, до кого вимога про стягнення аліментів не була подана, зобов´язані брати участь у додаткових витратах на дитину, що викликані особливими обставинами (розвитком здібностей дитини, її хворобою, каліцтвом тощо).

2. Розмір участі одного з батьків у додаткових витратах на дитину в разі спору визначається за рішенням суду, з урахуванням обставин, що мають істотне значення.

Додаткові витрати на дитину можуть фінансуватися наперед або покриватися після їх фактичного понесення разово, періодично або постійно.
Трынди-брынди• 03 ноября 2015
Стаття 199. Обов´язок батьків утримувати повнолітніх дочку, сина, які продовжують навчання

1. Якщо повнолітні дочка, син продовжують навчання і у зв´язку з цим потребують матеріальної допомоги, батьки зобов´язані утримувати їх до досягнення двадцяти трьох років за умови, що вони можуть надавати матеріальну допомогу.

2. Право на утримання припиняється у разі припинення навчання.

3. Право на звернення до суду з позовом про стягнення аліментів має той з батьків, з ким проживає дочка, син, а також самі дочка, син, які продовжують навчання.

Стаття 200. Розмір аліментів на повнолітніх дочку, сина

1. Суд визначає розмір аліментів на повнолітніх дочку, сина у твердій грошовій сумі і (або) у частці від заробітку (доходу) платника аліментів з урахуванням обставин, зазначених у статті 182 цього Кодексу.

2. При визначенні розміру аліментів з одного з батьків суд бере до уваги можливість надання утримання другим з батьків, своїми дружиною, чоловіком та повнолітніми дочкою, сином.
автор shalena21 • 03 ноября 2015
Ответ дляТрынди-брынди

спасибо большое очень важная информация
автор shalena21 • 03 ноября 2015
Ответ дляЛо Шарик
Мужа я сразу нашла и хорошего и малышка у нас есть, только почему родной отец не должен вообще напрягаться, это же родное дитя.....

автор shalena21 • 03 ноября 2015
Ответ дляСтрахованная
он официально не работает