Бесконечность-не предел• 03 ноября 2015

Інститу ока в Одесі....поділіться інформацією про лікування!!! Дякую!!!!

“ИНСТИТУТ ГЛАЗНЫХ БОЛЕЗНЕЙ И ТКАНЕВОЙ ТЕРАПИИ ИМ. В.П.ФИЛАТОВА .. Хто лікувався тут ..які відгуки ...у родички пухлина на оці ..вже 5 лікарень відмовились оперувати направляють туди... Ми думали просто жировичок а ні!!!! Всі дуже шоковані і в ступорі повному ....Всім дякую за будь яку інформацію
муха в кедах• 03 ноября 2015
У них найкраще обладнання. Цього місяця дідусь їздив на обстеження, щоб після глаукоми встановити кришталик. Перевірили чудово, але от за операцію попросили 15 тисяч, недаючигарантії що в його 75 років це значно покраще зір. Зрештою, операцію зробив вдома в Черкасах за 3500. В будьякому випадку їдьте туди на обстеження.

автор Бесконечность-не предел • 03 ноября 2015
Ответ длямуха в кедах
Дякую ... Щось я почитала у них на сайті ... І думаю у них космічні ціни....
ЕленаЗайцева• 03 ноября 2015
Мужу зрение там спасли (осложнения при сд). Подруге зрение восстановили - забыла что такое очки и линзы (отслойка была, зрение было -10). Едьте. Если Одесса не поможет, то останется только зарубежье дальнее.
lanyshka• 03 ноября 2015
Ответ дляЕленаЗайцева

Пожалуйста, дайте тел врача в личку. У мужа серьезные проблемы с сетчаткой, еще и пигментный ретинит.