Умничка-помощничка• 04 ноября 2015
Уряд змушує парламент прийняти кабальний Трудовий кодекс, розроблений ще ...
Уряд змушує парламент прийняти кабальний Трудовий кодекс, розроблений ще за часів Януковича
Значних утисків у разі ухвалення Трудового кодексу зазнають жінки, й особливо ті, що мають неповнолітніх дітей.
Ст.108 проекту дозволяє роботодавцям звільняти одиноких матерів, які мають дітей віком до 15 років, на загальних підставах у разі невиконання або неналежного виконання ними трудових обов’язків, прогулу, розголошення комерційної або іншої захищеної законом інформації тощо.
А згідно зі ст.291, жінок, які мають дітей віком до 14 років або дитину-інваліда, можуть залучати до роботи у нічний час, надурочно, у вихідні, державні і релігійні свята, що чинним нині законодавством заборонено.
Робиться це під приводом необхідності виконання умов, висунутих ЄС. Про це, зокрема, заявив у понеділок, 2 листопада, на Погоджувальній раді Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман. Хоча насправді весною цього року у своєму 5-му звіті Євромісар відзначив необхідність внесення змін до чинного Кодексу законів про працю щодо заборони дискримінації у прийнятті на роботу та звільненні громадян з усіх вразливих груп, зокрема й за ознакою сексуальної орієнтації, а не ухвалення нового Трудового кодексу.
Фактично керівництво парламенту вдається до маніпуляції, бо замість того, щобдодати одне речення до чинного законодавства, намагається спонукати народних депутатів проголосувати за документ, спрямований на утиск прав і свобод громадян України.
Царь-Матушка• 04 ноября 2015
Самое интересное, что те кто кричит караул все плохо, все ужасно, в глаза проект нового ТК не видели и не читали, а только слышали что кто-то что- то сказал. Почитайте сами на сайте Верховной Рады, нет там ничего страшного и смертельного. Просто многие нормы адаптированы под современные условия
Неместная Я• 04 ноября 2015
Ну наконец-то ОНАЖЕМАТЬ поймет что что на работу нужно ходить не только в день зарплаты.
Откушу что там торчит• 04 ноября 2015
Ответ дляЦарь-Матушка
Я почитала, кричу, что все супер. Теперь можно такие наказы по предприятию написать, что любая техника безопасности нервно курит в сторонке, и во всех непредвиденных случайностях виноват горе-работничек.
Откушу что там торчит• 04 ноября 2015
И еще работничка можно смело грузить обязанностями в нагрузку к его основным!!! Даже главбуха можно послать если не полы мыть (вдруг обидется), то пыть протирать - легко.
Lux Aeterna• 04 ноября 2015
все правильно. или вы думаете - раз мать-одиночка, то можно прогуливать и сливать коммерческую информацию кому-то безнаказанно?