Не стесняюсь• 04 ноября 2015

Поліомієліт - серії повторно замороженої вакцини

Доброго дня всім! Може комусь буде цікаво - на сайті Моріон з´явилася стаття з вказанням серій повторно замороженої вакцини проти поліомієліту - це серії L5345-1, L5346-1, L5336-1, посилання на статтю: http://www.apteka.ua/article/350116.
ПоЗиТиВнАя• 04 ноября 2015
Какие все умные
сама себе прекрасная• 04 ноября 2015
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Какие все умные
Да умные когда касается наших детей.
Я не на долго• 04 ноября 2015
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Какие все умные
ваше высказывание абсолютно не уместно, не находите? или вы так.. лишь бы ляпнуть?
автор Цветовод Оксана • 04 ноября 2015
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Какие все умные

До чого це Ви?
Коко На Страже• 04 ноября 2015
Ну не знаю,врач по ТВ утверждала,что чем чаще вакцина размораживалась и замораживалась,тем качественнее вакцина
Кубик Рубика• 04 ноября 2015
Ответ дляКоко На Страже
боже мой,как таких врачей свет носит(((( врачи блин,одно название(((как все запущенно в нашей стране девочки
Играюся• 04 ноября 2015
Ответ дляКоко На Страже

это НЕ ВРАЧ!!!!!!!!!!!
автор Не стесняюсь • 04 ноября 2015
Ответ дляКоко На Страже

Я цього не чула, але є затверджені виробником і Міністерством охорони здоров´я інструкція і МКЯ ( методи контролю якості), в яких чітко вказані всі характеристики препарату, всіх його компонентів окремо, а також умови зберігання і побічна дія. В документах на вакцину компанії Санофі Пастер в документах (інструкції) написано: вакцину слід зберігати при температурі -20(у морозильній камері). Ніколи не заморожувати продукт повторно, якщо він був уже розморожений. Після розморожування вакцина може зберігатися протягом 6 місяців у холодильнику від 2 до 8 градусів
А взагалі я просто поділилася інформацією, комусь це буде цікаво, комусь ні.
40каградусная• 04 ноября 2015
Ответ дляКоко На Страже
и по этому срок годности уменьшается)))) чем качественней тем меньше хранить можно, так получается)))) это как с домашней и магазинной сметаной)))