No problems• 16 ноября 2015
Питання по аукціону
Моя ставка лідирувала, але повідомлення про закінчення аукціону так і не прийшло. Зараз цей самий товар знову на аукціоні, новому. Я підозрюю, що продавець розраховувала на вищу ціну, але хіба вона має право просто прикрити аукціон і почати новий?
No problems
• 16 ноября 2015
Ответ дляArisya1
нет, система сама определяет
чому ж система не довела аукціон до кінця? либонь, автор його просто видалила?
No problems
• 16 ноября 2015
Ответ дляВыкупаная
А почитать правила? не?
чому ж ’нє’? Я людина допитлива, читати люблю, але не знайшла в правилах опису подібної ситуації.
АфродитаПетровна• 16 ноября 2015
Очень странно Надо у знатоков спросить Я по Кидстафу не очень в теме
No problems
• 16 ноября 2015
Ответ дляАфродитаПетровна
та отож питаю)) в кума розуму)))
може хтось підкаже, як адмінам написати? У мене вже купа питань назбиралась щодо роботи сайту.