Улучшанский-Ухудшанский• 18 ноября 2015
Хто працює в магазині ? ви миєте підлогу чи прибиральниця?яка ЗП за пів місяця в
в середньому і місто+ чим торгуєте
Накладные мюсли• 18 ноября 2015
уборщица в маленьком магазиме(30 мкв)500 грн/месяц.В большом 300кв 1200 грн/мес
Я такая боевая• 18 ноября 2015
Одесса, работала раньше, магазин косметики, маленький, убирала уборщица, по утрам(она убирала еще в соседних магазинах). В течении дня убирали сами, в месяц з/п 3700 грн.
Улучшанский-Ухудшанский
• 18 ноября 2015
Ответ дляЯ такая боевая
вихідних скільки було?
Я такая боевая• 18 ноября 2015
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
вихідних скільки було?
2 в неделю, рабочий день 8 часов, график плавающий. На смене 1 старший продавец и один продавец(в праздники больше). В штате 4 продавца(2 из них старших)и директор.
Улучшанский-Ухудшанский
• 18 ноября 2015
Ответ дляЯ такая боевая
Вы открываться хотите?
ні,сама працюю продавцем
Улучшанский-Ухудшанский
• 18 ноября 2015
Ответ дляЯ такая боевая
а ну то значить в мене що нормальна зарплата.В мене за пів місяця в середньому 2500
Я такая боевая• 18 ноября 2015
понятно. Тогда для статистики- 7 лет назад работала в Адидасе, з/п была 2200+ бонусы по тем временам было отлично, мыли все сами.
Молчалка• 18 ноября 2015
Житомирська область, невеличке місто. Працюю продавцем в продуктовому магазині три рази на тиждень 12-13 годин зміна. Підлогу миємо самі в кінці зміни. Зарплатня 1500 гривень за місяць. Вагомий плюс в тому що живу через дорогу від магазину і дні роботи самі визначаємо з напарницею, коли кому краще виходити.
Улучшанский-Ухудшанский
• 18 ноября 2015
Ответ дляЯ такая боевая
оо, 7 років назад
актуально
Улучшанский-Ухудшанский
• 18 ноября 2015
Ответ дляМолчалка
Я такая боевая• 18 ноября 2015
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
оо, 7 років назад
актуально
я про уборку имела в виду, сейчас так же, персонал сам убирает.
Молчалка• 18 ноября 2015
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Я і цьому рада якщо чесно. В чоловіка пенсія більш менш нормальна. Маємо пільги на комунальні послуги. Не шикуємо, але і не бідуємо як буває інші зараз бідують.
Хорошенькая• 18 ноября 2015
миємо підлогу самі (два рази на тиждень), магазин непродовольчих товарів. ЗП 2000грн в місяць за роботу продавця-консультанта і касира; м.Кременчук
Улучшанский-Ухудшанский
• 18 ноября 2015
Ответ дляХорошенькая
а вихідних скільки?
Хорошенькая• 18 ноября 2015
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
а вихідних скільки?
6 днів у місяць, графік праці - з 8 до 17 год