мадам Везувий• 19 ноября 2015
Підкажіть по МІСТу....
Повторяю тему...Дівчата, хто з таким стикався, протягом 2х тижнів формувала посилки, інтервал приблизно в декілька днів, рахунки не виставляли, а зараз прислали всі разом, боюсь щоб не відправили посилки разом, бо тоді в один день усі будуть на митниці...
Відписали з МІСТ що зміна отримувача неможлива, комусь міняли, посилки не оплачені.
ПМСница• 19 ноября 2015
А адрес поменять можно? Попробуйте на адрес родителей отправить или соседей.
мадам Везувий
• 19 ноября 2015
Ответ дляПМСница
Я так і хотіла, в кабінеті немає такої фукції...
мадам Везувий
• 19 ноября 2015
Ответ дляТрактор Вика
оплатите, дождитесь отправки, оплатите следующие.
А скільки штраф буде?
мадам Везувий
• 19 ноября 2015
Ответ дляТрактор Вика
який штраф?
Слідкуйте за статусом боксу після відправки запиту. Впродовж декількох днів Вам виставлять рахунок-інвойс (Shipment Invoice) на оплату послуг доставки, паралельно Ви отримаєте його на свою електронну адресу. Протягом 1 доби потрібно внести плату або обрати варіант оплати готівкою при отриманні посилки, інакше плату за зберігання посилки буде знову активовано та почне нараховуватися штраф - $2/день за кожен сформований бокс .