Усатая полосатая• 28 ноября 2015
Що купити дитині з англомовних іграшок?
Панелі з буквами-звуками, кольорами, тваринами вже не цікаво.
Лялька з 1 пісенькою - думаю, не приживеться.
Думала, може, Фербі, але начиталася відгуків, що марна трата грошей, що слова коверкає і взагалі не зрозуміло, що він говорить, крім того що танцює та виявляє емоції.
Що ще може бути такого типу з нормальною дикцією, цікаве для дівчинки 5-6 років?
Бабочки в моём животе• 28 ноября 2015
ноут-бук напевне більше для такого віку підійде там і пісні, і букви деякі з логічними задачами
Усатая полосатая
• 28 ноября 2015
Ответ дляБабочки в моём животе
дякую, але ноут-бук був у старшого, навіть не розглядаю цей варіант і нікому не раджу: віконце малесеньке, зображення видно погано, слова для перекладу незрозуміло хто підбирав - абсолютно не належать до активного вжитку, тренувати орфографію буде в школі. Краще вже на дорослому ноуті ці всі вправи робити на повноцінному екрані.