Бутербродница• сегодня в 02:27
Виспалась
Почалась мігрень, напилась таблеток і провалилась з 19 до 22. Така бісовщина снилась і так реалістично, що я зраділа,що прокинулась. Тепер не можу заснути. А ви чого не спите?
СкумбріяП8• 2 часа назад
Я кожен день в такий час не сплю 😞 лягаю о 23-й прокидаюся через 1-3 години і не можу спати
Пьяная вишня• 2 часа назад
Я напевно знаходжусь в стадії пременопаузи, то й таке.. не сплю ночами, під ранок години три і ок, на роботі огірок))
Бутербродница
• 2 часа назад
Ответ дляПьяная вишня
Я якщо ніч не посплю, то на роботі овоч
ТаПрямТам• 2 часа назад
Мені сьогодні, жахливий сон наснився, наче тцк почали з собаками ходити по квартирах, ми не відчиняли, вони виламали двері, я сказала чоловіку спуститись і стрибнути з балкону, тікати, прийшли сусіди, почали матюкатися, кричати їм в обличчя: ганьба, і це все було так реально.😖
Фенте Фря• 2 часа назад
Ответ дляТаПрямТам
Видимо подсознание сработало
Пьяная вишня• 2 часа назад
Ответ дляБутербродница
Я якщо ніч не посплю, то на роботі овоч
А я чомусь ні. Сама можу не спати і дві ночі підряд, і два дні на роботі, а на третій день вже вирубає від виснаження ((