juliy_A• 08 августа 2012

Продам жд билеты, на поезд Киев Симферополь на фирменный поезд 12 К ,

Девочки продаю билеты, может кому-то нужны, два взрослых и один детский, пишите.

Yanabari• 08 августа 2012
Скажіть,будь-ласка, яке число і яка вартість білетів,бо подруга хоче їхати на море,а білетів не може дістати.Дякую!

автор juliy_A • 08 августа 2012
на 1 августа, цена всех 808.65, за взрослый 290.56, а детский 227.53
anhen• 08 августа 2012
сегодня уже 8 августа - Вы точно дату правильно указали?
автор juliy_A • 08 августа 2012
ой простите на 1 сентября
yasenyatko• 08 августа 2012
Можно обратно сдать в кассу, потеряете немного, но деньги все же вернуться
Аноним• 08 августа 2012
Ответ дляyasenyatko

Всего 50% возвращают
yasenyatko• 08 августа 2012
Сума коштів, що повертаються, залежить від термінів вашого звернення і регулюється Наказом Міністерства транспорту та зв´язку України від 04.03.2008 N 252. Відповідно до змін, внесених даним наказом, повернення платежів пасажирам, що відмовилися від перевезення з особистих причин, надається згідно наступних правил:

якщо повернення відбувається не менше, ніж за 24 години до відправлення поїзда, то пасажиру виплачується повна вартість квитка і плацкарти*;