Девочки продаю билеты, может кому-то нужны, два взрослых и один детский, пишите.
yasenyatko• 08 августа 2012
Можно обратно сдать в кассу, потеряете немного, но деньги все же вернуться
Аноним• 08 августа 2012
Ответ дляyasenyatko
Всего 50% возвращают
yasenyatko• 08 августа 2012
Сума коштів, що повертаються, залежить від термінів вашого звернення і регулюється Наказом Міністерства транспорту та зв´язку України від 04.03.2008 N 252. Відповідно до змін, внесених даним наказом, повернення платежів пасажирам, що відмовилися від перевезення з особистих причин, надається згідно наступних правил:
якщо повернення відбувається не менше, ніж за 24 години до відправлення поїзда, то пасажиру виплачується повна вартість квитка і плацкарти*;