Томатико• 29 ноября 2015

Про прививку проти поліомієліту! Порадьте!!!!!

Ви робили провивк проти Поліомієліту своїм дітям? Моєм син 2 р. 7 міс. В 3 міс. зробили ІПВ, в 4 зробили ІПВ. Це було 2 роки назад. в 5 ОПВ нам не давали, але в карточці написано, що отримали (кажть, що я не пам"ятаю). В півтора роки планову пропстили, і роздумю, чи варто давати зараз цю прививку, трохи мене смущає велика перерва між прививками. ОПВ категорично не хочу. Як ви думаєте, можна домовитись, щоб зробити ІПВ? може можна купити десь нормальну авкцин. Підкажіть, порадьте, Що робили ви?
Ежик Хрюха• 29 ноября 2015
Делала три плановые Акдс + полиомиелит Ипв , по графику нужна ревакцинация 4 прививка , вот когда государство бесплатную завезёт тогда и сделаю , внеплановые прививки не делаю .

Катька Пушкарева• 29 ноября 2015
Ответ дляЕжик Хрюха
Так уже завезли. Вон по садикам по второму кругу вакцинируют.
Бармалеина• 29 ноября 2015
купите Имовакс Полио - это ИПВ, моновакцина.
Или в составе Инфанрикс ИПВ.
автор Томатико • 29 ноября 2015
Ответ дляБармалеина
Или в составе Инфанрикс ИПВ.
Де її можна купити?
Ежик Хрюха• 29 ноября 2015
Ответ дляКатька Пушкарева

Завезли опв , к акдс и ипв может и будет но только после НГ.
Бармалеина• 29 ноября 2015
Ответ дляТоматико
Де її можна купити?
аптеки прозвоните, узнайте по частным клиникам
Бармалеина• 29 ноября 2015
Ответ дляЕжик Хрюха

ИПВ тоже привезли (Имовакс)