Кияни, як ви переживаєте наслідки російського обстрілу? Де тепер купуєте звичні продукти, яких поки що немає в супермаркетах (бізнес перебудовується, сподіваюся, скоро все налагодиться)? Інші товари, книжки, будівельні матеріали? У кого що змінилося у звичних кафе та ресторанчиках, куди ви звикли ходити?
Розовые одуванчики• вчера в 16:48
Да. Вопрос максимально сформулирован, будто человек не из страны
Поки що я на собі не відчула відсутності якихось товарів. Але мені морально просто важко від усвідомлення, скільки товарів нищиться, скільки шкоди завдається налагодженим бізнесам. Після смертей і каліцтв людей руйнування бізнесу для мене на другому місці за ступенем варварства.
Ответ дляАтланта
Как будто дефицит не ощущается пока, но мы не знаем чего это стоит бизнесу. И в какой момент они примут решение сворачиваться.
А вы автор с какой целью интересуетесь?
Мені цікаво, я журналіст (ні, не шпигун)))) Я, наприклад, тепер за овочами та фруктами, свіжим м´ясом їжджу на ринок. Там купую вже і чай, каву, яйця.
Ответ дляgizzaGinora
Ви з кацапстана, чи що?
заспокойтесь, я з Києва
Ответ дляРозовые одуванчики
а ви з якої країни?
Ответ дляДресса
Тоді роскажіть свої переживання, нащо вам наші?
а ви з Києва?
Wendy Rhoades• вчера в 17:29
Нічого поки не змінилось, деякі продукти зникли в магазині, але я купила їх в іншому. В супермаркеті менший асортимент, але особисто мені поки всього вистачає.
Що мало б змінитись не розумію? Замість гречки купити рис?
Ответ дляWendy Rhoades
не всі можуть їсти рис. Але дякую)
Wendy Rhoades• вчера в 17:32
Ответ дляЛидия-51d4
не всі можуть їсти рис. Але дякую)
ну то з´їжте іншу крупу, або взагалі без неї.
Це реально проблема? Не могти з´їсти рис?
Ответ дляWendy Rhoades
я не маю проблем. Чому така агресія на просте запитання?
НАТАЛІЯ.КИЇВ• вчера в 17:36
Спокійно переживаю, запаси не роблю, поки все знайшла в магазинах, одяг, їжа, гігієнічні засоби, побутова хімія... все є, і будь-який звичний продукт при потребі можна замінити іншим.
Wendy Rhoades• вчера в 17:36
Ответ дляЛидия-51d4
в контексті справлятись з наслідками обстрілу апелювати до того, що не всі можуть їсти рис - ну вибачте, це навіть не знаю, як назвати))
У вас не просте запитання, після такої ночі, як була сьогодні в Києві.
Дивно, що ви цього не розумієте. Тим більше, якщо ви справді журналіст. Ви реально не розумієте, чому настільки важливо враховувати контекст?
Ответ дляWendy Rhoades
ну про рис написали ви, а не я))) напевно, дійсно ви сьогодні не виспалися))) Розслабтеся, подихайте, все у вас налагодиться
ЧупакабраЗеБест• вчера в 17:42
Ответ дляРозовые одуванчики
особенно такие избыточные впоросы в стиле ’що змінилося у звичних кафе та ресторанчиках’
Ответ дляLv1107
А я щось запитувала у вас? Мені така інформація непотрібна.
Запитаю.
Яких звичних продуктів вам не вистачає?
Запитаю.
Яких звичних продуктів вам не вистачає?
так, ви мені поставили конкретне запитання. А я написала питання, яке мене цікавить, для всіх. Вам не подобається, проходьте повз
ЧупакабраЗеБест• вчера в 17:43
Ответ дляЛидия-51d4
а в слове ’подихайте’ куда надо ударение ставить?
Все для малечі• вчера в 17:44
переживаєте наслідки російського обстрілу і що змінилось у звичних кафе?
Оце так рівень журналістики) Автор, не ганьбіться, краще закрийте тему. Бо вона якась недолуга, чесно.
ЧупакабраЗеБест• вчера в 17:44
Ответ дляЛидия-51d4
а ви чим доведете?
меня тут все знают, я старожил. а вот что ты - засланный казачок - есть подозрение.
Ответ дляВсе для малечі
ой забула вас спитати)))))